RENAULT MASTER

  • 2016
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAF4SB54813381

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAF4SB54813381

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ MA
Datum 1. registrace
4. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 3. 2016
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
224 440 km
při prohlídce 17. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 170–353 tis. km (medián 248 881 km, 1 029 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Simex Control, s.r.o.
od 7. 6. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 3. 2016 První registrace Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) Registr silničních vozidel
4. 3. 2016 Nový provozovatel Simex Control, s.r.o. (IČO 25374389) Registr silničních vozidel
7. 6. 2024 Nový vlastník Simex Control, s.r.o. (IČO 25374389) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000250 000 202120222023202420252026 10. 2. 2020: 99 639 km14. 2. 2020: 99 811 km7. 2. 2022: 135 027 km7. 2. 2022: 135 038 km22. 1. 2024: 178 201 km22. 1. 2024: 178 202 km13. 2. 2026: 224 435 km17. 2. 2026: 224 440 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 2. 2026 Pravidelná STK Vsetín (č. 3819) 224 440 km způsobilé bez závad 17. 2. 2028
13. 2. 2026 Měření emisí Vsetín (č. 481005) 224 435 km způsobilé bez závad 13. 2. 2028
22. 1. 2024 Pravidelná STK Vsetín (č. 3819) 178 202 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
22. 1. 2026
22. 1. 2024 Měření emisí Vsetín (č. 481023) 178 201 km způsobilé bez závad 22. 1. 2026
7. 2. 2022 Opakovaná STK Vsetín (č. 3819) 135 038 km způsobilé bez závad 7. 2. 2024
7. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Vsetín (č. 3819) 135 027 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. vážná
  • 4.4.1.1.4 Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. vážná
7. 2. 2024
14. 2. 2020 Pravidelná STK Vsetín (č. 3819) 99 811 km způsobilé bez závad 14. 2. 2022
10. 2. 2020 Měření emisí Vsetín (č. 481023) 99 639 km způsobilé bez závad 10. 2. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)
    Nový provozovatel Simex Control, s.r.o. (IČO 25374389)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2022 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-20-02-0508
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2022 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-22-02-0222
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2024 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-22-02-0234
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2026 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-24-01-0726
  5. Nový vlastník Simex Control, s.r.o. (IČO 25374389)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2028 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-26-02-0559
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ MA
Varianta
F4S
Verze
B
Typ kód
MA
VIN
VF1MAF4SB54813381
PČV
13907408
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Datum 1. registrace
4. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 3. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T B8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
241 / 187 / 207
Spotřeba předpis
ES 136/2014M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.1 / 7.1 / 7.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5048/ 2070/ 2478
Rozvor [mm]
3182
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
1919
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 C 112/110R/ 6.5 J 16-66
225/65 R16 C 112/110R/ 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-0338
ES/EU
e2*2007/46*0016*28
Číslo ORV
UBI651185
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: TŘÍDA A50-X]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E2*2007/46*0016*10
*23: 3
*35: 2 399 - 2 736
*36: 3 500/3 500
*37: 1 850/1 850; 2 800/2 800
*39: 3 000/3 000
*40: 750/750
*41: 6 500/6 500
*57: MAN
CO2: 268/238/249 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#14: 2 557
#20-21: 5.5 J 16-117; 195/75 R 16 CP 107 R - POUZE PRO OBYTNÝ VŮZ
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)