RENAULT MASTER
- 2010
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 2299 cm³
- 74 kW ≈ 101 k
VINVF1MAFEAC44303007
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 5:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAFEAC44303007
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika), datum dovozu 14. 9. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- MA
- Datum 1. registrace
- 25. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 9. 2016
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2299 cm³
- Výkon
- 74 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: VS-EKOPRAG s.r.o. (IČO 25201522) od 14. 9. 2016
- Provozovatel: VS-EKOPRAG s.r.o. (IČO 25201522) od 14. 9. 2016
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2010 při prohlídce v roce 2026: 207–384 tis. km (medián 285 654 km, 597 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 11. 2010 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 14. 9. 2016 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 14. 9. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO - MOTO Jelínek, s.r.o. (IČO 28280601) | Registr silničních vozidel |
| 14. 9. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | VS-EKOPRAG s.r.o. (IČO 25201522) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 9. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | 203 418 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 9. 2028 |
| 14. 9. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 410432) | 203 412 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2028 |
| 9. 9. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3123) | 185 155 km | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2026 |
| 9. 9. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 410432) | 185 154 km | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2026 |
| 9. 9. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | 160 429 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 9. 2024 |
| 8. 9. 2022 | Měření emisí | Praha (č. 410432) | 160 395 km | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2024 |
| 11. 9. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | 142 313 km | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2022 |
| 10. 9. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 410432) | 142 282 km | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2022 |
| 12. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3107) | 120 011 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 9. 2020 |
| 13. 9. 2016 | Před registrací | Jihomoravský kraj (č. 3747) | 84 399 km | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2016 |
| 13. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3747) | 84 400 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 9. 2016 | Před registrací | Jihomoravský kraj (č. 3747) | 84 399 km | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 691 23, POHOŘELICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 691 23, POHOŘELICEProhlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 691 23, POHOŘELICE
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Francouzská republikaNový vlastník a provozovatel AUTO - MOTO Jelínek, s.r.o. (IČO 28280601)Nový vlastník a provozovatel VS-EKOPRAG s.r.o. (IČO 25201522)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2018 · stanice: VÍDEŇSKÁ 699, 691 23, POHOŘELICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2020 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-18-09-0104
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2022 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-20-09-1166
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2024 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-22-09-0886
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2026 · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-24-09-0256
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2028 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-26-09-1055
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- MA
- Varianta
- MAFEA
- Verze
- MAFEAC
- Typ kód
- MA
- VIN
- VF1MAFEAC44303007
- PČV
- 14219804
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 25. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 9. 2016
- Druh (typ)
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- M9T A 6
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2299
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 134
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76B
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,07
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 250 / 189 / 211
- Spotřeba předpis
- ES2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9,5 / 7,1 / 8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2625
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5548/ 2070/ 2666
- Rozvor [mm]
- 3682
- Provozní hmotnost
- 1965
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1790/ 1790
2100/ 2100
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6000/ 6000
- Ložná délka
- 3083
- Ložná šířka
- 1560
- Zatížení střechy
- 200
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 7 / 3/7 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7562-008-00
- ES/EU
- e2*2007/46*0016
- Číslo TP
- UH184638
- Číslo ORV
- UAR188915
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1740/1730
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 499
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
DOVOZ Z FRANCIE, TP: 2010FX33545, RZ: BD-544-SY.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1MAFEAC44303007
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.