RENAULT MASTER

  • 2015
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAFESA53041416

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAFESA53041416

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 25. 2. 2020. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MA / MA
Datum 1. registrace
16. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
25. 2. 2020
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
245 233 km
při prohlídce 12. 6. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 167–354 tis. km (medián 242 572 km, 1 071 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
FEROBET s.r.o.
od 25. 2. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 6. 2015 První registrace Registr silničních vozidel
25. 2. 2020 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
25. 2. 2020 Nový vlastník a provozovatel FEROBET s.r.o. (IČO 26250209) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20212022202320242025 24. 2. 2020: 54 207 km9. 6. 2021: 109 396 km7. 7. 2021: 113 696 km5. 6. 2023: 175 682 km5. 6. 2023: 175 721 km12. 6. 2025: 245 233 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3710) 245 233 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
12. 6. 2027
5. 6. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 3770) 175 721 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 6. 2025
5. 6. 2023 Měření emisí Vyškov (č. 471221) 175 682 km způsobilé bez závad 5. 6. 2025
7. 7. 2021 Opakovaná STK Vyškov (č. 3748) 113 696 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
9. 6. 2023
9. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Vyškov (č. 3748) 109 396 km dočasně způsobilé
2 lehké, 4 vážné
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. vážná
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
  • 4.4.4.1.2 Frekvence přerušování světla u směrových světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ±30 krát/min). vážná
9. 6. 2023
24. 2. 2020 Evidenční kontrola Slavkov u Brna (č. 3725) 54 207 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2021
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-20-02-0913
  4. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel FEROBET s.r.o. (IČO 26250209)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-21-06-0331
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-21-07-0063
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2025 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-23-06-0174
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2027 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-25-06-0468
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MA / MA
Varianta
MAFES
Verze
MAFESA
Typ kód
MA
VIN
VF1MAFESA53041416
PČV
16195406
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Datum 1. registrace
16. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
25. 2. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T B8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014M; EURO 5
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
241 / 187 / 207
Spotřeba předpis
136/2014M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.1 / 7.1 / 7.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5048/ 2070/ 2287
Rozvor [mm]
3182
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
1891
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 C 112/110R / 6.5 J 16- 66
225/65 R16 C 112/110R / 6.5 J 16- 66
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e2*2007/46*0016
Číslo TP
UJ770693
Číslo ORV
UBE686826
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1 750/1 730
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 310
#20-21: 6.5 J 16- 66; 235/65 R16 C 115/113R
6.5 J 16- 66; 225/65 R16 CP 112R - pouze pro obytný vůz
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
25.02.2020 Datum první registrace dle TP-SRN č. EM510412 dne 16.06.2015,
původní RZ-SRN: D GG3456, ORV-SRN č. ZBI 160039903.

Další ověření (externí odkazy)