RENAULT MASTER

  • 2014
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MBP4S250027398

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MBP4S250027398

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ MB
Datum 1. registrace
13. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
13. 10. 2014
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
229 855 km
při prohlídce 23. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 189–399 tis. km (medián 265 640 km, 355 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Miroslav Chybík s.r.o.
od 22. 11. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 10. 2014 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
13. 10. 2014 Nový provozovatel Petr Vykrut (IČO 47165006) Registr silničních vozidel
19. 6. 2015 Nový provozovatel VYKRUT zahradní služby a.s. (IČO 03921921) Registr silničních vozidel
4. 5. 2020 Nový vlastník VYKRUT zahradní služby a.s. (IČO 03921921) Registr silničních vozidel
22. 11. 2023 Nový vlastník a provozovatel Miroslav Chybík s.r.o. (IČO 27764273) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20162018202020222024 15. 6. 2015: 8 414 km15. 10. 2018: 160 922 km21. 4. 2020: 185 842 km16. 10. 2020: 192 482 km16. 10. 2020: 192 483 km10. 10. 2022: 217 063 km12. 10. 2022: 217 063 km23. 1. 2025: 229 848 km23. 1. 2025: 229 855 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 1. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3808) 229 855 km způsobilé bez závad 23. 1. 2027
23. 1. 2025 Měření emisí Ludgeřovice (č. 180601) 229 848 km způsobilé bez závad 23. 1. 2027
12. 10. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 217 063 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 10. 2024
10. 10. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 217 063 km způsobilé bez závad 10. 10. 2024
16. 10. 2020 Pravidelná STK Český Těšín (č. 3854) 192 483 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 10. 2022
16. 10. 2020 Měření emisí Český Těšín (č. 480240) 192 482 km způsobilé bez závad 16. 10. 2022
21. 4. 2020 Evidenční kontrola Český Těšín (č. 3854) 185 842 km způsobilé bez závad
15. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Šenov (č. 3838) 160 922 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
15. 10. 2020
15. 6. 2015 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3834) 8 414 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Petr Vykrut (IČO 47165006)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2018
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-15-06-1543
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  3. Nový provozovatel VYKRUT zahradní služby a.s. (IČO 03921921)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2020 · stanice: Pod Šodkem 1618, 739 34, Šenov · protokol CZ-3838-18-10-0370
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Frýdecká 1978, 73701, Český Těšín · protokol CZ-3854-20-04-0749
  6. Nový vlastník VYKRUT zahradní služby a.s. (IČO 03921921)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2022 · stanice: Frýdecká 1978, 73701, Český Těšín · protokol CZ-3854-20-10-0649
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-10-0998
  9. Nový vlastník a provozovatel Miroslav Chybík s.r.o. (IČO 27764273)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2027 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-25-01-0670
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • KATALYZÁTOR
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ MB
Varianta
MBP4S
Verze
MBP4S2
Typ kód
MB
VIN
VF1MBP4S250027398
PČV
13239441
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Datum 1. registrace
13. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
13. 10. 2014
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T B 8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
128

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
243 / 201 / 216
Spotřeba předpis
630/2012M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.2 / 7.6 / 8.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6538/ 2100/ 2370
Rozvor [mm]
4332
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
2577
Hmotnosti provozní Do
2680
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3280
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 7 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7770-061-00
ES/EU
e2*2007/46*0019*
Číslo TP
UF592895
Číslo ORV
UBG614386
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X]
* Číslo homologace typu ES e2*2007/46*0019*15
*23: 7
*35: 2 577 - 2 680
*36: 3 500/3 500
*37: 1 850/1 850; 2 100/2 100
*39: 2 500/2 500
*40: 750/750
*41: 6 000/6 000
*57: MAN
CO2: 243/201/216 g/km
Rozchod: 1 750/1 730 mm
Variabilní provedení vozidla:
#20-21: 6.5 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)