RENAULT CAPTUR
- 2019
- MODRÁ
- benzin (BA)
- 898 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINVF1R8700X60964606
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 11:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1R8700X60964606
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžová Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 105 dnů (28. 8. 2019 až 11. 12. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- CAPTUR
- Typ
- / R
- Datum 1. registrace
- 28. 8. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 8. 2019
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 898 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 12. 9. 2024
- Provozovatel: fyzická osoba od 12. 9. 2024
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Údržba: startovací baterie
Provozovatel: Baterie Čepek s.r.o.-
Zobrazit vhodnou baterii
Baterie Čepek AGM 70Ah 760A 12V
- Kapacita
- 70 Ah
- Startovací proud
- 760 A
- Technologie
- AGM
- Záruka
- 36 měsíců
-
Zobrazit vhodnou baterii
Baterie Čepek AGM 60Ah 680A 12V
- Kapacita
- 60 Ah
- Startovací proud
- 680 A
- Technologie
- AGM
- Záruka
- 36 měsíců
-
Zobrazit vhodnou baterii
EXIDE Start-Stop AGM 12V 72Ah 760A EK720
- Kapacita
- 72 Ah
- Startovací proud
- 760 A
- Technologie
- AGM
- Záruka
- 24 měsíců
Baterie starší než 5 let bývá na konci životnosti, při koupi počítejte s výměnou.
Doporučení vychází z typu motoru a ročníku z registru; u vozidel se start-stop ověřte technologii (EFB/AGM) podle původní baterie.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel BOHÁČ Milan s.r.o. (IČO 25999966)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2023 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2019 · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, Chrudim · protokol CZ-3647-19-12-0242
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2025 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-23-12-0127
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, Chrudim · protokol CZ-3647-24-09-0352
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2027 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-25-12-0132
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- CAPTUR
- Typ
- / R
- Varianta
- 00JE2
- Verze
- NF5SA09A5000
- Typ kód
- R
- VIN
- VF1R8700X60964606
- PČV
- 15943077
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 28. 8. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 8. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT
- Typ motoru
- H4B B4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 5000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 898
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 171
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2017/1347AD
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 144 / 110 / 122
- Spotřeba předpis
- ES 2017/1347AD
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.3 / 4.8 / 5.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3750
- Za jízdy
- 71.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4122/ 1778/ 1566
- Rozvor [mm]
- 2606
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1248
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1659/ 1659
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 889/ 889
835/ 835
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 620/ 620
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2559/ 2559
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/60 R16 92H/ 6.50 J 16 - 40 (B)
205/60 R16 92H/ 6.50 J 16 - 40 (B)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5926-0501
- ES/EU
- e2*2001/116*0327*86
- Číslo ORV
- UBJ495248
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 144/110/122 G/KM
ROZCHOD: 1 531 - 1 516
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20-21: 6.50 J 17 - 40 (A); 205/55 R17 91V
6.50 J 17 - 40 (A); 205/55 R17 95V
6.50 J 16 - 40 (B); 205/60 R16 96V
6.50 J 16 - 40 (E); 205/60 R16 92H
6.50 J 17 - 40 (E); 205/55 R17 91V
6.50 J 16 - 40 (A); 205/60 R16 92H
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit, zkopírujte si ho: VF1R8700X60964606
- Zjištění pojistitele vozidla – Česká kancelář pojistitelů externí – formulář je určen hlavně poškozeným při dopravní nehodě; zadejte do něj VIN.