RENAULT KADJAR

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1598 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF1RFE00860743435

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1RFE00860743435

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KADJAR
Typ
RFE
Datum 1. registrace
21. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
21. 8. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 10. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
149 810 km
při prohlídce 29. 10. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2025: 50–93 tis. km (medián 70 678 km, 577 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Twiggy s.r.o.
od 28. 2. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 8. 2019 První registrace TT-Complex spol. s r.o. (IČO 45796696) Registr silničních vozidel
28. 2. 2023 Nový vlastník a provozovatel Twiggy s.r.o. (IČO 46348581) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 20242025 24. 2. 2023: 37 212 km31. 10. 2023: 54 021 km1. 11. 2023: 54 184 km29. 10. 2025: 149 764 km29. 10. 2025: 149 810 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 10. 2025 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 149 810 km způsobilé bez závad 29. 10. 2027
29. 10. 2025 Měření emisí Slaný (č. 420331) 149 764 km způsobilé bez závad 29. 10. 2027
1. 11. 2023 Pravidelná STK Kladno (č. 3246) 54 184 km způsobilé bez závad 1. 11. 2025
31. 10. 2023 Měření emisí Slaný (č. 420331) 54 021 km způsobilé bez závad 31. 10. 2025
24. 2. 2023 Evidenční kontrola Kladno (č. 3246) 37 212 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel TT-Complex spol. s r.o. (IČO 45796696)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2023
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: 28. ŘÍJNA 1503, 273 09, KLADNO - ŠVERMOV · protokol CZ-3246-23-02-0714
  3. Nový vlastník a provozovatel Twiggy s.r.o. (IČO 46348581)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2025 · stanice: 28. ŘÍJNA 1503, 273 09, KLADNO - ŠVERMOV · protokol CZ-3246-23-11-0008
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2027 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-25-10-1708
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 24. 7. 2020, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 26. 6. 2019 – 29. 10. 2019) Safety Gate
  • 26. 3. 2019, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 13. 9. 2018 – 15. 11. 2018) Safety Gate
  • 27. 11. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KADJAR
Typ
RFE
Varianta
HH2
Verze
A4CAAB005000
Typ kód
RFE
VIN
VF1RFE00860743435
PČV
15928951
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Datum 1. registrace
21. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
21. 8. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
R9M E4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
189

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2016/646W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
145 / 121 / 130
Spotřeba předpis
ES 2016/646W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5,6 / 4,7 / 5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 3000
Za jízdy
69.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4449/ 1836/ 1598
Rozvor [mm]
2647
Rozchod [mm]
1562/ 1560
Provozní hmotnost
1505
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1973/ 1973
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1120/ 1120
980/ 980
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3773/ 3773
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R17 96H/ 7 J 17 - 40
215/60 R17 96H/ 7 J 17 - 40
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10021-0135
ES/EU
e2*2007/46*0475*12
Číslo TP
UJ297503
Číslo ORV
UBD374160
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)