RENAULT CAPTUR

  • 2020
  • ŠEDÁ
  • benzin (BA)
  • 1332 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF1RJB00X65549232

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1RJB00X65549232

RENAULT CAPTUR – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
CAPTUR
Typ
/ RJB
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
26. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
26. 6. 2020
Barva
ŠEDÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1332 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
62 384 km
při prohlídce 3. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 35–70 tis. km (medián 49 372 km, 855 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o.
od 20. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 6. 2020 První registrace Miroslav Honěk (IČO 70628998) Registr silničních vozidel
20. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. (IČO 25377507) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

45 00050 00055 00060 00065 000 20252026 6. 6. 2024: 47 804 km3. 6. 2026: 62 383 km3. 6. 2026: 62 384 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 6. 2026 Pravidelná STK Frýdek-Místek (č. 3849) 62 384 km způsobilé bez závad 3. 6. 2028
3. 6. 2026 Měření emisí Frýdek-Místek (č. 180204) 62 383 km způsobilé bez závad 3. 6. 2028
6. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Frýdek-Místek (č. 3805) 47 804 km způsobilé bez závad 6. 6. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Miroslav Honěk (IČO 70628998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2024
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2026 · stanice: BESKYDSKÁ 2299, 73802, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3805-24-06-0203
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2028 · stanice: 17. LISTOPADU 2269, 73802, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3849-26-06-0140
  4. Nový vlastník a provozovatel CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. (IČO 25377507)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT CAPTUR 2020 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 54,9 %

Srovnáváme s 313 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT CAPTUR

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
CAPTUR
Typ
/ RJB
Varianta
HE2
Verze
MF6TA75A5000
Typ kód
RJB
VIN
VF1RJB00X65549232
PČV
16349847
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
26. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
26. 6. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
H5H B4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 5000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1332
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
195

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832DG
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
160 / 111 / 122
Spotřeba předpis
2018/1832DG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7 / 4.9 / 5.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2565
Za jízdy
67

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4227/ 1797/ 1567
Rozvor [mm]
2639
Rozchod [mm]
1554/ 1541/ /
Provozní hmotnost
1309
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1775/ 1775
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
950/ 950
1020/ 1020
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
650/ 650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2975/ 2975
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R17 96H/ 7.0 J 17 - 35 C1/A
215/60 R17 96H/ 7.0 J 17 - 35 C1/A
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11828-0055
ES/EU
e2*2007/46*0684*05
Číslo ORV
UBO356063
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#V.9: EURO 6 DG
CO2: 160/111/122 g/km
ROZCHOD: 1 554 - 1 541
Variabilní provedení vozidla:
#14: 1576
#20-21:6.50 J 16 - 32 ; 215/65 R16 98H
7.00 J 17 - 35 ; 215/60 R17 96H
7.00 J 18 - 35 ; 215/55 R18 95H

Další ověření (externí odkazy)