RENAULT CLIO VAN

  • 2005
  • ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
  • BA 95 B
  • 1149 cm³
  • 43 kW ≈ 58 k

VINVF1SB2DEF34457235

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 12:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1SB2DEF34457235

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
CLIO VAN
Typ
RENAULT CLIO VAN B / B
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
19. 10. 2005
Datum 1. registrace v ČR
19. 10. 2005
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1149 cm³
Výkon
43 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
194 483 km
při prohlídce 8. 10. 2019

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let (všechny roky výroby): 156–243 tis. km (medián 200 068 km, 157 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Služby města Slavičína, s.r.o.
od 21. 6. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 10. 2005 První registrace Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) Registr silničních vozidel
10. 6. 2010 Nový provozovatel SLUŽBY MESTA SLAVICÍNA S.R.O. POD KAŠTANY 50, SLAVICÍN LUHACOVICE Registr silničních vozidel
21. 6. 2010 Nový vlastník a provozovatel Služby města Slavičína, s.r.o. (IČO 25583093) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 20102012201420162018 12. 10. 2009: 94 801 km17. 6. 2010: 104 806 km12. 10. 2011: 117 260 km10. 10. 2013: 136 680 km9. 10. 2015: 155 838 km9. 10. 2017: 175 113 km4. 10. 2019: 194 410 km8. 10. 2019: 194 483 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 10. 2019 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3732) 194 483 km způsobilé
3 lehké
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
8. 10. 2021
4. 10. 2019 Měření emisí Slavičín (č. 470541) 194 410 km způsobilé bez závad 4. 10. 2021
9. 10. 2017 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3732) 175 113 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 10. 2019
9. 10. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3732) 155 838 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
9. 10. 2017
10. 10. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3732) 136 680 km způsobilé bez závad 10. 10. 2015
12. 10. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3732) 117 260 km způsobilé
1 lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 10. 2013
17. 6. 2010 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3732) 104 806 km způsobilé bez závad 17. 6. 2010
12. 10. 2009 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3104) 94 801 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 10. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)
  2. Nový provozovatel SLUŽBY MESTA SLAVICÍNA S.R.O. POD KAŠTANY 50, SLAVICÍN LUHACOVICE
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  4. Nový vlastník a provozovatel Služby města Slavičína, s.r.o. (IČO 25583093)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2013 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2015 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2017 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2019 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-17-10-0276
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2021 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-19-10-0228
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT CLIO VAN 2005 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 85,7 %

Srovnáváme s 49 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT CLIO VAN

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
CLIO VAN
Typ
RENAULT CLIO VAN B / B
Varianta
SB2D
Verze
SB2DEF
Typ kód
B
VIN
VF1SB2DEF34457235
PČV
9009184
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
19. 10. 2005
Datum 1. registrace v ČR
19. 10. 2005
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
D7F G 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
43 / 5250
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1149
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 3938
Za jízdy
70.6

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3773/ 1639/ 1417
Rozvor [mm]
2471
Provozní hmotnost
990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1425/ 1425
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
780/ 780
785/ 785
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
475/ 475
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2150/ 2150
Ložná délka
1250
Ložná šířka
1100
Objem cisterny
1
Zatížení střechy
60
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/65 R 14 82 T/ 6.0 J 14-43(36)
175/65 R 14 82 T/ 6.0 J 14-43(36)
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1SB2DEF34457235
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3888-222-00
Číslo TP
BG277057
Číslo ORV
UAG361728
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
VALAŠSKÉ KLOBOUKY
Doplňkový text na TP
CZ-010-6265964064

Další ověření (externí odkazy)