RENAULT MASTER

  • 2018
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 125 kW ≈ 170 k

VINVF1VB000459975571

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1VB000459975571

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Polská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 57 dnů (7. 10. 2021 až 3. 12. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ VB/MR
Datum 1. registrace
26. 4. 2018
Datum 1. registrace v ČR
7. 10. 2021
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
125 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 4. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
441 111 km
při prohlídce 10. 4. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 141–331 tis. km (medián 216 072 km, 1 037 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
JP TRANSPORT s.r.o.
od 3. 12. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 4. 2018 První registrace Registr silničních vozidel
7. 10. 2021 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
7. 10. 2021 Nový vlastník a provozovatel AP-AUTO PRAHA s.r.o. (IČO 27605230) Registr silničních vozidel
3. 12. 2021 Nový vlastník a provozovatel JP TRANSPORT s.r.o. (IČO 04579267) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000500 000 20222023202420252026 5. 10. 2021: 173 280 km3. 12. 2021: 173 475 km25. 4. 2022: 197 175 km12. 4. 2024: 319 678 km10. 4. 2026: 441 111 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 4. 2026 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3651) 441 111 km způsobilé bez závad 10. 4. 2028
12. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 319 678 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
12. 4. 2026
29. 4. 2022 Opakovaná STK Skuteč (č. 3634) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 4. 2024
25. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Skuteč (č. 3634) 197 175 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 5.3.1.1.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 4. 2024
3. 12. 2021 Evidenční kontrola Pardubice (č. 3622) 173 475 km způsobilé bez závad
5. 10. 2021 Evidenční kontrola Dolní Břežany (č. 3243) 173 280 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2022 · protokol CZ-3243-21-10-0419
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-10-0419
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel AP-AUTO PRAHA s.r.o. (IČO 27605230)
  4. Nový vlastník a provozovatel JP TRANSPORT s.r.o. (IČO 04579267)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-12-0213
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2022 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-22-04-0831
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2024 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-22-04-1117
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-04-0916
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2028 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-26-04-0179
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Polská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ VB/MR
Varianta
UM9T/ZS
Verze
MLB31063H3T0
Typ kód
VB/MR
VIN
VF1VB000459975571
PČV
17058856
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BE
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Datum 1. registrace
26. 4. 2018
Datum 1. registrace v ČR
7. 10. 2021
Druh (typ)
02 BOČNICE SE ZVEDACÍM ČELEM A SPACÍ NÁSTAVBOU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T D7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
125 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PRVNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
161

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/646Y
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.47
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
206 / 187 / 194
Spotřeba předpis
2016/646Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.9 / 7.2 / 7.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
73.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7000/ 2300/ 3200
Rozvor [mm]
4332
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
2611
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 C 112/110R/ 6.5 J 16- 66
225/65 R16 C 112/110R/ 6.5 J 16- 66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MRAUTO SP. Z O.O., ZŁAWIEŚ WIELKA, POLSKO
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e2*2007/46*0049*29
Číslo TP
UM593631
Číslo ORV
UBC738943
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1750+1730
ČÍSLO SCHVÁLENÍ TYPU ES V I. FÁZI VÝROBY: E2*2007/46*0049*29
ČÍSLO SCHVÁLENÍ TYPU ES V II. FÁZI VÝROBY: E20*2007/46*0005*07
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*20-21: 6.5 J 16- 66; 235/65 R16 C 115/113R
M: 4332
DOVOZ POLSKO
TP: BAO1849806
DATUM PRVNÍ REGISTRACE DLE TP 26.04.2018.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1750+1730
 Číslo schválení typu ES v I. fázi výroby: e2*2007/46*0049*29
 Číslo schválení typu ES v II. fázi výroby: e20*2007/46*0005*07
 Variabilní provedení vozidla:
 *20-21: 6.5 J 16- 66; 235/65 R16 C 115/113R
 
 M: 4332

Další ověření (externí odkazy)