RENAULT MASTER

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 107 kW ≈ 145 k

VINVF1VBU6F246724852

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1VBU6F246724852

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Polská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 33 dnů (21. 8. 2019 až 23. 9. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ VB
Datum 1. registrace
26. 4. 2012
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
107 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
876 485 km
při prohlídce 25. 8. 2023

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 187–356 tis. km (medián 255 461 km, 407 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

6
Vlastníků v registru
Uniservis Šmíd s.r.o.
od 23. 1. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 4. 2012 První registrace Registr silničních vozidel
3. 11. 2015 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
3. 11. 2015 Nový vlastník a provozovatel Jiří Šafarčík (IČO 63301296) Registr silničních vozidel
21. 8. 2019 Nový vlastník a provozovatel AF bazar fiala s.r.o. (IČO 06457339) Registr silničních vozidel
23. 9. 2019 Nový vlastník D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238) Registr silničních vozidel
23. 9. 2019 Nový provozovatel Jiří Dlesk (IČO 07922043) Registr silničních vozidel
19. 10. 2022 Nový vlastník Jiří Dlesk (IČO 07922043) Registr silničních vozidel
19. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel Pavel Konopík (IČO 09419616) Registr silničních vozidel
23. 1. 2024 Nový vlastník a provozovatel Uniservis Šmíd s.r.o. (IČO 04826876) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

250 000500 000750 0001 000 000 2016201820202022 30. 10. 2015: 258 290 km8. 11. 2017: 436 877 km15. 8. 2019: 584 513 km25. 10. 2019: 590 110 km25. 10. 2019: 590 112 km18. 10. 2021: 787 194 km18. 10. 2021: 787 208 km14. 10. 2022: 867 574 km25. 8. 2023: 876 485 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 8. 2023 Evidenční kontrola Nové Strašecí (č. 3239) 876 485 km způsobilé bez závad
14. 10. 2022 Evidenční kontrola Tuklaty (č. 3232) 867 574 km způsobilé bez závad
12. 1. 2022 Technická silniční kontrola Liberec (č. 7718) – způsobilé bez závad
18. 10. 2021 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 787 208 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 10. 2023
18. 10. 2021 Měření emisí Tatobity (č. 560809) 787 194 km způsobilé bez závad 18. 10. 2023
25. 10. 2019 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 590 112 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 10. 2021
25. 10. 2019 Měření emisí Turnov (č. 460821) 590 110 km způsobilé bez závad 25. 10. 2021
15. 8. 2019 Evidenční kontrola Tuklaty (č. 3232) 584 513 km způsobilé bez závad
8. 11. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 436 877 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 11. 2019
30. 10. 2015 Před registrací Moravskoslezský kraj (č. 3827) 258 290 km způsobilé
3 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 10. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2017 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-15-10-1892
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Jiří Šafarčík (IČO 63301296)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2019 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-17-11-0421
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-19-08-0947
  6. Nový vlastník a provozovatel AF bazar fiala s.r.o. (IČO 06457339)
  7. Nový vlastník D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238)
    Nový provozovatel Jiří Dlesk (IČO 07922043)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-10-1752
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-10-1267
  10. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 46032, Liberec 3 · protokol CZ-7718-22-01-0123
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-22-10-0860
  12. Nový vlastník Jiří Dlesk (IČO 07922043)
    Nový vlastník a provozovatel Pavel Konopík (IČO 09419616)
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-08-1250
  14. Nový vlastník a provozovatel Uniservis Šmíd s.r.o. (IČO 04826876)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Polská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ VB
Varianta
VBU4C
Verze
VBU4C2
Typ kód
VB
VIN
VF1VBU6F246724852
PČV
13742642
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT
Datum 1. registrace
26. 4. 2012
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2015
Druh (typ)
VALNÍKOVÝ SE SLOUPKY BOČNIC A PLACHTOU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T H 6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
107 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
125

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
268 / 238 / 249
Spotřeba předpis
692/2008E
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.1 / 9 / 9.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2625
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7500/ 2300/ 3340
Rozvor [mm]
4332
Rozchod [mm]
1750/ 1740/ /
Provozní hmotnost
2190
Hmotnosti zatížení SZ
120
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2800/ 2800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/75 R 16 C 107/105 T/ 5.5J 16-117
195/75 R 16 C 107/105 T/ 5.5J 16-117
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
7773-002-00
ES/EU
e2*2007/46*0049*10
Číslo ORV
UBI818275
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
ROZCHOD : 1 750/ 1740 MM
6.00 J X 16 , 215/65 R 16 C
6.50 J X 16 , 225/65 R 16 C
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 6.11.2017 ÚŘEDNÍ OPRAVA TECHNICKÝCH PARAMETRŮ DLE PROTOKOLU STK Č. 38.27/D/714/10/15
ZE DNE 30.10.2015.

Další ověření (externí odkazy)