PEUGEOT M49

  • 1998
  • ZELENÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1769 cm³
  • 43 kW ≈ 58 k

VINVF35BA9AD60082023

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF35BA9AD60082023

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 9 dnů (29. 9. 2014 až 8. 10. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
M49
Typ
PEUGEOT M49 1.8 D VF35BA9AD / 5BA9AD
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
9. 2. 1998
Datum 1. registrace v ČR
9. 2. 1998
Barva
ZELENÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1769 cm³
Výkon
43 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
364 127 km
při prohlídce 3. 4. 2018

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 220–312 tis. km (medián 266 707 km, 147 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
MB ONE trading s.r.o.
od 10. 4. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 2. 1998 První registrace TEZEA PARDUBICE s.r.o. (IČO 25279751) Registr silničních vozidel
31. 8. 2000 Nový provozovatel Bohumil Kratochvíl (IČO 68237286) Registr silničních vozidel
18. 1. 2006 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
16. 10. 2006 Nový vlastník a provozovatel DUO KP spol. s r.o. (IČO 25934147) Registr silničních vozidel
29. 9. 2014 Nový vlastník a provozovatel Pekárna Přelouč s.r.o. v likvidaci (IČO 02963914) Registr silničních vozidel
8. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel Pekárna Přelouč s.r.o. v likvidaci (IČO 02963914) Registr silničních vozidel
7. 11. 2017 Nový vlastník NOVA leasing, a.s. "v likvidaci" (IČO 24687332) Registr silničních vozidel
10. 4. 2018 Nový vlastník a provozovatel MB ONE trading s.r.o. (IČO 02853230) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

250 000300 000350 000400 000 2011201320152017 24. 3. 2010: 254 504 km19. 3. 2012: 276 973 km17. 3. 2014: 306 000 km7. 10. 2014: 324 947 km25. 5. 2016: 352 805 km1. 11. 2017: 360 567 km3. 4. 2018: 364 114 km3. 4. 2018: 364 127 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 4. 2018 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 364 127 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
3. 4. 2020
3. 4. 2018 Měření emisí Šestajovice (č. 420925) 364 114 km – bez závad 3. 4. 2020
1. 11. 2017 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3619) 360 567 km způsobilé bez závad
25. 5. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 352 805 km způsobilé
11 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.1.2.2.1 Popruh bezpečnostního pásu opotřebený provozem (odřený), ale jeho povrch není zjevně narušen. lehká
25. 5. 2018
7. 10. 2014 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3610) 324 947 km způsobilé bez závad
17. 3. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 306 000 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 3. 2016
19. 3. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3620) 276 973 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
19. 3. 2014
24. 3. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3620) 254 504 km způsobilé
4 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
24. 3. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel TEZEA PARDUBICE s.r.o. (IČO 25279751)
  2. Nový provozovatel Bohumil Kratochvíl (IČO 68237286)
  3. Nový provozovatel fyzická osoba
  4. Nový vlastník a provozovatel DUO KP spol. s r.o. (IČO 25934147)
  5. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: VLČNOV 30, 53701, CHRUDIM
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2012 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-10-03-1381
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2014 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-12-03-0896
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2014 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-14-03-0943
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  9. Nový vlastník a provozovatel Pekárna Přelouč s.r.o. v likvidaci (IČO 02963914)
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-14-10-0338
  11. Nový vlastník a provozovatel Pekárna Přelouč s.r.o. v likvidaci (IČO 02963914)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-16-05-2042
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-17-11-0090
  14. Nový vlastník NOVA leasing, a.s. "v likvidaci" (IČO 24687332)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2020 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-18-04-0111
  16. Nový vlastník a provozovatel MB ONE trading s.r.o. (IČO 02853230)
  17. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (PEUGEOT M49 1998 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 48,6 %

Srovnáváme s 517 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT M49

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
M49
Typ
PEUGEOT M49 1.8 D VF35BA9AD / 5BA9AD
Varianta
1.8 D
Typ kód
5BA9AD
VIN
VF35BA9AD60082023
PČV
4659635
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PARIS, FRANCIE
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
9. 2. 1998
Datum 1. registrace v ČR
9. 2. 1998
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PARIS, FRANCIE
Typ motoru
A9A
Číslo motoru
10CV3J4044649
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
43 / 4600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1769
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
135

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 94/12
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.31
Spotřeba předpis
EHK/ES
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.7 / 5.7 / 8.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4108/ 1719/ 1801
Rozvor [mm]
2690
Provozní hmotnost
1155
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1755/ 1755
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
930/ 930
970/ 970
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
575/ 575
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2655/ 2655
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 89 R/ 5.5J X 14 FH 4.24
165/70 R 14 89 R/ 5.5J X 14 FH 4.24
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTOMOBILES PEUGEOT, PARIS, FRANCIE
Barva
ZELENÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
3513-003-00
Číslo ORV
UBI451495
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
s2 leas.sml.č.2860009 OB leasing .Leasing ukončdle MPŘP 2/98. Ekopoplatek zaplacen. 12.02.2024 Adresa umístění vyřazeného vozidla a účel jeho využití
Další záznamy
[TENTO ZTP PLATÍ OD VÝROBNÍHO ČÍSLA 60 000 001.]
VOZIDLO MŮŽE BÝT VYBAVENO MIMOŘÁDNOU VÝBAVOU (ABS, TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
PEUGEOT Č. 9627, KLIMATIZACE, APOD.) PAK SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A
SNÍŽUJE UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 50 KG.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. S VÝJIMKAMI
(§/ODST.):
33/3 - NENÍ PROSVĚTLEN OVLADAČ SEŘIZOVÁNÍ SKLONU SVĚTLOMETŮ A OVLADAČ
SEŘIZOVÁNÍ PRAVÉHO ZPĚTNÉHO ZRCÁTKA,
33/8 - NA SPOLEČNÉ KONTROLCE BRZDOVÉ SOUSTAVY CHYBÍ SYMBOL PRO
PARKOVACÍ BRZDY.

Další ověření (externí odkazy)