PEUGEOT 5008

  • 2017
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 133 kW ≈ 181 k

VINVF3MJAHWWHL040587

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 21:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3MJAHWWHL040587

PEUGEOT 5008 – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 129 dnů (5. 9. 2017 až 12. 1. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
5008
Typ
/ M
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
5. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
5. 9. 2017
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
133 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
130 150 km
při prohlídce 28. 8. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 103–170 tis. km (medián 137 200 km, 383 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
REMET, spol. s r.o.
od 12. 1. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 9. 2017 První registrace RM SERVIS s.r.o. (IČO 48532703) Registr silničních vozidel
12. 1. 2018 Nový vlastník a provozovatel REMET, spol. s r.o. (IČO 00207675) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2019202020212022202320242025 8. 1. 2018: 3 786 km3. 9. 2021: 78 126 km29. 8. 2023: 105 042 km28. 8. 2025: 130 150 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3754) 130 150 km způsobilé bez závad 28. 8. 2027
29. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3754) 105 042 km způsobilé bez závad 29. 8. 2025
3. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3754) 78 126 km způsobilé bez závad 3. 9. 2023
8. 1. 2018 Evidenční kontrola Brno (č. 3754) 3 786 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel RM SERVIS s.r.o. (IČO 48532703)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 5. 9. 2021
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-18-01-0441
  3. Nový vlastník a provozovatel REMET, spol. s r.o. (IČO 00207675)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2023 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-21-09-0299
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2025 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-23-08-2596
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2027 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-25-08-2417
  7. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (PEUGEOT 5008 2017 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 30,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,6 %

Srovnáváme s 187 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT 5008

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
5008
Typ
/ M
Varianta
J
Verze
AHWW-S2B0
Typ kód
M
VIN
VF3MJAHWWHL040587
PČV
14780421
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
5. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
5. 9. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH01
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
133 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
208

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/646W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
142 / 114 / 124
Spotřeba předpis
2016/646W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.5 / 4.4 / 4.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2813
Za jízdy
72.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4641/ 1844/ 1651
Rozvor [mm]
2840
Rozchod [mm]
1601/ 1610/ /
Provozní hmotnost
1605
Hmotnosti zatížení SZ
72
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2280/ 2280
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1150/ 1150
1200/ 1200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3780/ 3780
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/55 R18 91V/ 7.50J18 (E=49)
225/55 R18 91V/ 7.50J18 (E=49)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 7 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10456-115-04
ES/EU
e2*2007/46*0534
Číslo ORV
UBN387296
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
1Č,KOOP.6328081200 KOOPERTATIVA 0010/6328081964
Další záznamy
CO2: 142/114/124 g/km
ROZCHOD: 1 601/1 610
#D.2 (*5; *6; *7): M; J; AHWW-S2B000
#V.9b (*17): 2016/646W; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 7.50J19 (E=42); 235/50 R19 91V
7.00J17 (E=42); 215/65 R17 91V
#21 (*45): 7.50J19 (E=42); 235/50 R19 91V
7.00J17 (E=42); 215/65 R17 91V
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
DOPLNĚNO TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Další ověření (externí odkazy)