PEUGEOT 5008

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 133 kW ≈ 181 k

VINVF3MJAHWWJL016604

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 13:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3MJAHWWJL016604

PEUGEOT 5008 – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
5008
Typ
/ M
Datum 1. registrace
14. 5. 2018
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
133 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 4. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
109 771 km
při prohlídce 22. 4. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 103–174 tis. km (medián 135 604 km, 857 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o.
od 14. 5. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 5. 2018 První registrace VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o. (IČO 47905042) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

60 00080 000100 000120 000 2023202420252026 13. 5. 2022: 66 021 km7. 5. 2024: 90 226 km22. 4. 2026: 109 771 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Modřice (č. 3762) 109 771 km způsobilé bez závad 22. 4. 2028
7. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Modřice (č. 3762) 90 226 km způsobilé bez závad 7. 5. 2026
13. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Modřice (č. 3762) 66 021 km způsobilé bez závad 13. 5. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o. (IČO 47905042)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2022
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2024 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 66442, MODŘICE · protokol CZ-3762-22-05-0548
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 66442, MODŘICE · protokol CZ-3762-24-05-0219
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2028 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 66442, MODŘICE · protokol CZ-3762-26-04-0906
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
  • 9. 10. 2024, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 9. 12. 2022) Safety Gate
  • 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 12. 7. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 11. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
5008
Typ
/ M
Varianta
J
Verze
AHWW-S2B0
Typ kód
M
VIN
VF3MJAHWWJL016604
PČV
15176244
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT
Datum 1. registrace
14. 5. 2018
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT
Typ motoru
AH01
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
133 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
208

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/646W
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Spotřeba předpis
2016/646W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.5 / 4.4 / 4.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2813
Za jízdy
72.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4641/ 1844/ 1651
Rozvor [mm]
2840
Rozchod [mm]
1601/ 1610/ /
Provozní hmotnost
1605
Hmotnosti zatížení SZ
72
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2280/ 2280
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1150/ 1150
1200/ 1200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3780/ 3780
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/55 R18 91V/ 7.50J 18 E=49
225/55 R18 91V/ 7.50J 18 E=49
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 7 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ASR
ne
Brzdy nouzová
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e2*2007/46*0534
Číslo TP
UI706296
Číslo ORV
UAU264143
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Dne 14.05.2018 Zápis TZ Třída A50-X typ 1613459280.

Další ověření (externí odkazy)