PEUGEOT 207

  • 2008
  • BÍLÁ
  • 1397 cm³
  • 70 kW ≈ 95 k

VINVF3WE8FSC34447288

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 13:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3WE8FSC34447288

PEUGEOT 207 – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
207
Typ
PEUGEOT_207_W / W
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
30. 6. 2008
Datum 1. registrace v ČR
30. 6. 2008
Barva
BÍLÁ
Zdvihový objem
1397 cm³
Výkon
70 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
148 186 km
při prohlídce 22. 9. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2008 při prohlídce v roce 2026: 106–191 tis. km (medián 145 870 km, 2 436 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
HUSÁK & HUSÁK s.r.o.
od 20. 12. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 6. 2008 První registrace HUSÁK & HUSÁK s.r.o. (IČO 25509381) Registr silničních vozidel
18. 10. 2017 Nový vlastník a provozovatel AV digital s.r.o. (IČO 29203236) Registr silničních vozidel
20. 12. 2021 Nový vlastník a provozovatel HUSÁK & HUSÁK s.r.o. (IČO 25509381) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000 2013201520172019202120232025 27. 6. 2012: 54 205 km23. 6. 2014: 75 499 km14. 6. 2016: 102 325 km17. 10. 2017: 111 614 km12. 6. 2018: 121 106 km12. 6. 2018: 121 119 km15. 6. 2020: 135 817 km15. 6. 2020: 135 828 km20. 12. 2021: 139 950 km14. 6. 2022: 141 198 km14. 6. 2022: 141 209 km12. 6. 2024: 144 995 km13. 6. 2024: 145 015 km22. 9. 2026: 148 186 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Břeclav (č. 3773) 148 186 km způsobilé bez závad 22. 9. 2028
13. 6. 2024 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 145 015 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
13. 6. 2026
12. 6. 2024 Měření emisí Břeclav (č. 570414) 144 995 km způsobilé bez závad 12. 6. 2026
14. 6. 2022 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 141 209 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
14. 6. 2024
14. 6. 2022 Měření emisí Břeclav (č. 570414) 141 198 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
14. 6. 2024
20. 12. 2021 Evidenční kontrola Břeclav (č. 3773) 139 950 km způsobilé bez závad
15. 6. 2020 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 135 828 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
15. 6. 2022
15. 6. 2020 Měření emisí Břeclav (č. 570414) 135 817 km způsobilé bez závad 15. 6. 2022
12. 6. 2018 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 121 119 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
12. 6. 2020
12. 6. 2018 Měření emisí Břeclav (č. 570414) 121 106 km – bez závad 12. 6. 2020
17. 10. 2017 Evidenční kontrola Lednice (č. 3734) 111 614 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
14. 6. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 102 325 km způsobilé bez závad 14. 6. 2018
23. 6. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 75 499 km způsobilé bez závad 23. 6. 2016
27. 6. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 54 205 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
27. 6. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel HUSÁK & HUSÁK s.r.o. (IČO 25509381)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2012
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2014 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-12-06-1644
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2016 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-14-06-1336
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2016 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2018 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-16-06-0871
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2018 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-17-10-0912
  6. Nový vlastník a provozovatel AV digital s.r.o. (IČO 29203236)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2020 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-06-0468
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2022 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-20-06-0787
  9. Nový vlastník a provozovatel HUSÁK & HUSÁK s.r.o. (IČO 25509381)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 690 02, BŘECLAV · protokol CZ-3773-21-12-0691
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2024 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-22-06-0597
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2026 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-24-06-0548
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2028 · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 690 02, BŘECLAV · protokol CZ-3773-26-09-0784
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (PEUGEOT 207 2008 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 47,5 %

Srovnáváme s 4 526 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT 207

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 1. 3. 2013, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
  • 9. 8. 2012, riziko: zranění (období výroby neuvedeno) Safety Gate
  • 18. 7. 2012, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
207
Typ
PEUGEOT_207_W / W
Varianta
WE8FS
Verze
WE8FSC
Typ kód
W
VIN
VF3WE8FSC34447288
PČV
12045203
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
30. 6. 2008
Datum 1. registrace v ČR
30. 6. 2008
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
8FS
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
70 / 6000
Zdvihový objem [cm³]
1397
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
185

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,2 / 5,2 / 6,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 4500
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4149/ 1748/ 1519
Rozvor [mm]
2540
Provozní hmotnost
1290
Hmotnosti zatížení SZ
46
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1706/ 1706
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1000/ 1000
925/ 925
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1150/ 1150
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
600/ 600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2591/ 2591
Ložná délka
1320
Ložná šířka
1020
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65 R15 88T/ 6.0J 15.4 ET23
185/65 R15 88T/ 6.0J 15.4 ET23
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VF3WE8FSC34447288
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 2+2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6090-044
Číslo TP
UC747336
Číslo ORV
UBB876882
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
- ZÁPIS PALIVA ETANOL E85.
Další záznamy
17.03.2014 ZÁPIS PALIVA ETANOL E85. Změna položky č. P.3

Další ověření (externí odkazy)