PEUGEOT BOXER

  • 2006
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF3YAAMFA11075845

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YAAMFA11075845

STK končí 3. 12. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 8. 8. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
/ Y
Datum 1. registrace
17. 11. 2006
Datum 1. registrace v ČR
8. 8. 2016
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 29 dnů
platnost do 3. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
240 995 km
při prohlídce 3. 12. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 217–340 tis. km (medián 275 007 km, 369 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníků v registru
STAGRA, spol. s r.o.
od 27. 2. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 11. 2006 První registrace Registr silničních vozidel
8. 8. 2016 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
8. 8. 2016 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
10. 8. 2018 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
27. 2. 2019 Nový vlastník a provozovatel STAGRA, spol. s r.o. (IČO 45023123) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000 2017201920212023 8. 8. 2016: 165 697 km26. 7. 2018: 212 202 km22. 8. 2018: 212 416 km22. 8. 2018: 212 477 km21. 9. 2018: 213 977 km25. 2. 2019: 217 351 km24. 8. 2020: 222 417 km12. 10. 2022: 231 460 km3. 12. 2024: 240 995 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Telč (č. 3753) 240 995 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
3. 12. 2026
12. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Telč (č. 3753) 231 460 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
12. 10. 2024
24. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jindřichův Hradec (č. 3308) 222 417 km způsobilé bez závad 24. 8. 2022
25. 2. 2019 Evidenční kontrola Jindřichův Hradec (č. 3308) 217 351 km způsobilé bez závad
21. 9. 2018 Opakovaná STK Znojmo (č. 3766) 213 977 km způsobilé
6 lehkých
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 7.7.2 Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. lehká
22. 8. 2020
22. 8. 2018 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 212 477 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 1 vážná
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 7.7.2 Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. lehká
  • 3.2.3.3 Ochrana zasklení proti náhodnému poškození přepravovaným nákladem, je-li vyžadována, chybí nebo je poškozena tak, že neplní svůj účel nebo neodpovídá požadavkům. vážná
21. 9. 2018
22. 8. 2018 Měření emisí Znojmo (č. 571313) 212 416 km – bez závad 22. 8. 2020
26. 7. 2018 Evidenční kontrola Světlá nad Sázavou (č. 3649) 212 202 km způsobilé bez závad
8. 8. 2016 Před registrací Plzeňský kraj (č. 3411) 165 697 km způsobilé bez závad 8. 8. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2016 · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ · protokol CZ-3411-16-08-0178
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2018 · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2016 · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-18-07-0477
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2018 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-18-08-2111
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2020 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-18-09-1976
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2019 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-19-02-0904
  8. Nový vlastník a provozovatel STAGRA, spol. s r.o. (IČO 45023123)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2022 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-20-08-1055
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2024 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-22-10-0389
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2026 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-24-12-0060
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
/ Y
Varianta
YAAMFA
Verze
YAAMFA
Typ kód
Y
VIN
VF3YAAMFA11075845
PČV
14165099
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
17. 11. 2006
Datum 1. registrace v ČR
8. 8. 2016
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
4HV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2175
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
1920
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2670
Ložná šířka
1422
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R15C (109/107S) / 6.0 J15 ET68
215/70 R15C (109/107S) / 6.0 J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UG710779
Číslo ORV
UAS635932
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
POJ.72/8411635174
Další záznamy
DOVOZ SRN - TP č.DG194772, RZ: LI-PY98.
ROZCHOD: 1810/1790 mm.

Další ověření (externí odkazy)