PEUGEOT BOXER

  • 2008
  • ŠEDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF3YAAMFA11600904

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YAAMFA11600904

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Y / Y
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
11. 12. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 12. 2008
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
81 508 km
při prohlídce 25. 6. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 181–316 tis. km (medián 252 452 km, 436 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
ALZO, s.r.o.
od 1. 10. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 12. 2008 První registrace UNILEASING a.s. (IČO 25205552) Registr silničních vozidel
11. 12. 2008 Nový provozovatel JIMI CZ, a.s. (IČO 25313436) Registr silničních vozidel
14. 1. 2014 Nový vlastník JIMI CZ, a.s. (IČO 25313436) Registr silničních vozidel
29. 11. 2017 Nový vlastník a provozovatel CARSET s.r.o. (IČO 26313804) Registr silničních vozidel
1. 10. 2018 Nový vlastník a provozovatel ALZO, s.r.o. (IČO 60737999) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 2014201620182020202220242026 25. 7. 2013: 231 209 km20. 7. 2015: 335 455 km27. 11. 2017: 388 769 km27. 9. 2018: 394 566 km13. 5. 2020: 87 km16. 5. 2022: 24 899 km17. 5. 2022: 24 929 km3. 6. 2024: 71 278 km3. 6. 2024: 71 280 km25. 6. 2026: 81 507 km25. 6. 2026: 81 508 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 6. 2026 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 81 508 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
25. 6. 2028
25. 6. 2026 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 571206) 81 507 km způsobilé bez závad 25. 6. 2028
3. 6. 2024 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 71 280 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
3. 6. 2026
3. 6. 2024 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 571206) 71 278 km způsobilé bez závad 3. 6. 2026
17. 5. 2022 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 24 929 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 5. 2024
16. 5. 2022 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 571206) 24 899 km způsobilé bez závad 16. 5. 2024
13. 5. 2020 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3712) 87 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
13. 5. 2022
5. 5. 2020 Měření emisí Vyškov (č. 571205) – způsobilé bez závad 5. 5. 2022
27. 9. 2018 Evidenční kontrola Vyškov (č. 3748) 394 566 km způsobilé bez závad
27. 11. 2017 Pravidelná STK Vyškov (č. 3748) 388 769 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
27. 11. 2019
20. 7. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3748) 335 455 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
20. 7. 2017
25. 7. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3748) 231 209 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
25. 7. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
    Nový provozovatel JIMI CZ, a.s. (IČO 25313436)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2012
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-13-07-0780
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
  3. Nový vlastník JIMI CZ, a.s. (IČO 25313436)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-15-07-0533
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-17-11-0711
  6. Nový vlastník a provozovatel CARSET s.r.o. (IČO 26313804)
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-18-09-0750
  8. Nový vlastník a provozovatel ALZO, s.r.o. (IČO 60737999)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2022 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-20-05-0422
  10. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-05-1038
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-24-06-0061
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2028 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-26-06-1133
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (PEUGEOT BOXER 2008 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,5 %

Srovnáváme s 1 134 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
  • 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 12. 7. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Y / Y
Varianta
YAAMFA
Verze
YAAMFA/AX
Typ kód
Y
VIN
VF3YAAMFA11600904
PČV
10811062
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
11. 12. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 12. 2008
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
4HV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
243 / 193 / 208
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.9 / 7.3 / 7.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2175
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Provozní hmotnost
2040
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2150
Ložná šířka
1422
Objem cisterny
6.4
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R15 C (109/107S)/ 6.0 J15 ET68
215/70 R15 C (109/107S)/ 6.0 J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2/3+3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X, F-064
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6306-046-02
Číslo TP
UD132411
Číslo ORV
UBC634081
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*23: 2/3
*24: 2/3
*36: 3 000/3 000
*37: 1 630/1 630; 1 650/1 650
*39: 2 000/2 000
*40: 750/750
*41: 5 000/5 000
*57: MAN
CO2: 234/193/208 G/KM
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
POČET MÍST K SEZENÍ VOZIDLA PŘED DOSTAVBOU 2 NEBO 3 V 1.ŘADĚ SEDADEL.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*20-21: 6.0 J15 ET68; 205/70 R15 C (106/104R)
6.0 J15 ET68; 225/70 R15 C (112/110S)
6.0 J15 ET68; 225/70 R15 C (112/110R)M+S
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)