PEUGEOT BOXER

  • 2010
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF3YAAMFA11846127

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YAAMFA11846127

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 103 dnů (4. 12. 2014 až 17. 3. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Y / Y
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
5. 10. 2010
Datum 1. registrace v ČR
5. 10. 2010
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
371 542 km
při prohlídce 24. 3. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 15 let: 181–306 tis. km (medián 238 405 km, 393 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
NOVADUS, spol. s r.o.
od 2. 5. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 10. 2010 První registrace STRATEGRA s.r.o. v likvidaci (IČO 26205386) Registr silničních vozidel
4. 12. 2014 Nový vlastník a provozovatel PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. (IČO 26737442) Registr silničních vozidel
17. 3. 2015 Nový vlastník a provozovatel NOVADUS, spol. s r.o. (IČO 46349235) Registr silničních vozidel
25. 3. 2015 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
2. 5. 2018 Nový vlastník NOVADUS, spol. s r.o. (IČO 46349235) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20162018202020222024 4. 2. 2015: 123 822 km16. 3. 2015: 124 225 km10. 2. 2017: 182 755 km26. 4. 2018: 205 779 km5. 2. 2019: 219 079 km28. 1. 2021: 260 178 km31. 1. 2023: 306 172 km24. 2. 2025: 370 957 km24. 2. 2025: 370 958 km24. 3. 2025: 371 541 km24. 3. 2025: 371 542 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 3. 2025 Opakovaná STK Příbram (č. 3221) 371 542 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
24. 2. 2027
24. 3. 2025 Měření emisí Drásov (č. 421134) 371 541 km způsobilé bez závad 24. 3. 2027
24. 2. 2025 Pravidelná STK Příbram (č. 3221) 370 958 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 6 vážných
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. vážná
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.3.1.1.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
26. 3. 2025
24. 2. 2025 Měření emisí Drásov (č. 421134) 370 957 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
31. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Příbram (č. 3221) 306 172 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
31. 1. 2025
28. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Příbram (č. 3241) 260 178 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
28. 1. 2023
5. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Příbram (č. 3241) 219 079 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
5. 2. 2021
26. 4. 2018 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3241) 205 779 km způsobilé bez závad
10. 2. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3241) 182 755 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 8.2.2.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
10. 2. 2019
16. 3. 2015 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3241) 124 225 km způsobilé bez závad
4. 2. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3221) 123 822 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
4. 2. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel STRATEGRA s.r.o. v likvidaci (IČO 26205386)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 5. 10. 2014
  2. Nový vlastník a provozovatel PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. (IČO 26737442)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2017 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ
  5. Nový vlastník a provozovatel NOVADUS, spol. s r.o. (IČO 46349235)
  6. Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2019 · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-17-02-0377
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-18-04-1625
  9. Nový vlastník NOVADUS, spol. s r.o. (IČO 46349235)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2021 · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-19-02-0145
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2023 · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-21-01-1004
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2025 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-23-01-0788
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2025 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-25-02-0604
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2027 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-25-03-0624
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (PEUGEOT BOXER 2010 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95 %

Srovnáváme s 842 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Y / Y
Varianta
YAAMFA
Verze
YAAMFA/AX
Typ kód
Y
VIN
VF3YAAMFA11846127
PČV
9633311
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
5. 10. 2010
Datum 1. registrace v ČR
5. 10. 2010
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
4HV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
234 / 192 / 208
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.9 / 7.3 / 7.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2175
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Provozní hmotnost
1995
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2670
Ložná šířka
1422
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R15C (109/107S)/ 6.0 J15 ET68
215/70 R15C (109/107S)/ 6.0 J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2/3+3 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6306-046-03
Číslo TP
UE084262
Číslo ORV
UAT455701
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 234/193/208 g/km
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Počet míst k sezení vozidla před dostavbou 2 nebo 3 v 1.řadě sedadel.
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 6.0 J15 ET68; 205/70 R15C (106/104R)
6.0 J15 ET68; 225/70 R15C (112/110S)
6.0 J15 ET68; 225/70 R15C (112/110R)M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
NA ZÁKLADĚ POVOLENÍ M-C-1350-101-05 PROVEDENA MONTÁŽ 3 KS SEDADEL.
S:2/3+3
S1: 2/3+3
G: +60 KG
DNE 30.09.2010 HAGEMANN A.S.

Další ověření (externí odkazy)