PEUGEOT BOXER

  • 2011
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF3YAAMFA12007076

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YAAMFA12007076

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Y / Y
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
15. 6. 2011
Datum 1. registrace v ČR
15. 6. 2011
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 16. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
106 049 km
při prohlídce 16. 5. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2011 při prohlídce v roce 2025: 184–339 tis. km (medián 250 742 km, 777 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o.
od 12. 2. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 6. 2011 První registrace JKJ-stavební spol. s r.o. (IČO 27526925) Registr silničních vozidel
12. 2. 2014 Nový vlastník a provozovatel Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. (IČO 25925768) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 201520172019202120232025 7. 2. 2014: 47 695 km9. 6. 2015: 54 153 km8. 6. 2017: 61 998 km7. 6. 2019: 74 931 km7. 6. 2019: 74 958 km7. 6. 2021: 86 183 km7. 6. 2021: 861 836 km18. 5. 2023: 95 618 km18. 5. 2023: 95 619 km16. 5. 2025: 106 048 km16. 5. 2025: 106 049 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 5. 2025 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 106 049 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
16. 5. 2027
16. 5. 2025 Měření emisí Pardubice (č. 560613) 106 048 km způsobilé bez závad 16. 5. 2027
18. 5. 2023 Opakovaná STK Pardubice (č. 3622) 95 619 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 5. 2025
18. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 95 618 km nižší než dříve nezpůsobilé
6 lehkých, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.2 Stranové seřízení rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.3.1.1.3 Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. nebezpečná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 6. 2021 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 861 836 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 6. 2023
7. 6. 2021 Měření emisí Pardubice (č. 460634) 86 183 km způsobilé bez závad 7. 6. 2023
7. 6. 2019 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 74 958 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
7. 6. 2021
7. 6. 2019 Měření emisí Holice (č. 560617) 74 931 km způsobilé bez závad 7. 6. 2021
8. 6. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 61 998 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
8. 6. 2019
9. 6. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 54 153 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
9. 6. 2017
7. 2. 2014 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3619) 47 695 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel JKJ-stavební spol. s r.o. (IČO 27526925)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezjištěn · platnost do 15. 6. 2015 · stanice: NOVÉ VOZIDLO
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 533 01, PARDUBICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 533 01, PARDUBICE
  3. Nový vlastník a provozovatel Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. (IČO 25925768)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2019 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-06-0567
  6. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-06-0428
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-06-0473
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-05-1365
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-05-1375
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2027 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-25-05-0605
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (PEUGEOT BOXER 2011 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,7 %

Srovnáváme s 1 108 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
  • 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 12. 7. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Y / Y
Varianta
YAAMFA
Verze
YAAMFA/AX
Typ kód
Y
VIN
VF3YAAMFA12007076
PČV
5634767
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
15. 6. 2011
Datum 1. registrace v ČR
15. 6. 2011
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
4HV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,3
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
234 / 193 / 208
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,9 / 7,3 / 7,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2175
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Provozní hmotnost
1920
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2670
Ložná šířka
1422
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R15C (109/107S)/ 6.0 J15 ET68
215/70 R15C (109/107S)/ 6.0 J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VF3YAAMFA12007076
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3/2/3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6306-005-04
Číslo TP
UE472482
Číslo ORV
UAX385659
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
EHS/ES č.2003/76B

Další ověření (externí odkazy)