PEUGEOT BOXER

  • 2009
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF3YAAMFB11599643

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YAAMFB11599643

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Y / Y
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
22. 9. 2009
Datum 1. registrace v ČR
22. 9. 2009
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
169 246 km
při prohlídce 21. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 181–301 tis. km (medián 244 868 km, 507 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Rhea stav, s.r.o.
od 20. 1. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 9. 2009 První registrace Rybářství Kolář, a.s. (IČO 49967720) Registr silničních vozidel
20. 1. 2026 Nový vlastník a provozovatel Rhea stav, s.r.o. (IČO 26915553) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 201420162018202020222024 18. 9. 2013: 60 303 km16. 9. 2015: 79 679 km19. 9. 2017: 119 430 km20. 9. 2019: 144 956 km23. 9. 2019: 144 956 km23. 11. 2021: 160 311 km23. 11. 2023: 165 164 km21. 11. 2025: 169 246 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 169 246 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
21. 11. 2027
23. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 3706) 165 164 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.10.2.1 Uvolněné uchycení zásuvky k vozidlu, které však neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 11. 2025
23. 11. 2021 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 3706) 160 311 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 11. 2023
23. 9. 2019 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 3706) 144 956 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 9. 2021
20. 9. 2019 Měření emisí Velké Meziříčí (č. 471402) 144 956 km způsobilé bez závad 20. 9. 2021
19. 9. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3733) 119 430 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 9. 2019
16. 9. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3706) 79 679 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
16. 9. 2017
18. 9. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3707) 60 303 km způsobilé bez závad 18. 9. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Rybářství Kolář, a.s. (IČO 49967720)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 22. 9. 2013
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2015 · stanice: PALACKÉHO 154, 67972, KUNŠTÁT
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2017 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2019 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-17-09-1029
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2021 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-19-09-0636
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2023 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-21-11-1044
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2025 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-23-11-0941
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2027 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-25-11-0717
  9. Nový vlastník a provozovatel Rhea stav, s.r.o. (IČO 26915553)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (PEUGEOT BOXER 2009 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,9 %

Srovnáváme s 856 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Y / Y
Varianta
YAAMFB
Verze
YAAMFB/BX
Typ kód
Y
VIN
VF3YAAMFB11599643
PČV
11172680
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
22. 9. 2009
Datum 1. registrace v ČR
22. 9. 2009
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
4HV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
242 / 198 / 214
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.2 / 7.5 / 8.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2175
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5413/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
3450
Provozní hmotnost
1985
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
3120
Ložná šířka
1422
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R15 C (109/107S)/ 6.0 J15 ET68
215/70 R15 C (109/107S)/ 6.0 J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2/3 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6306-009-02
Číslo ORV
UBM626809
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
22.09.2009 Zápis tažného zařízení.
CO2: 242/198/214 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 6.0 J15 ET68; 205/70 R15 C (106/104R)
6.0 J15 ET68; 225/70 R15 C (112/110S)
6.0 J15 ET68; 225/70 R15 C (112/110R)M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)