PEUGEOT BOXER
- 2012
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2198 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINVF3YASMFA12202203
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YASMFA12202203
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PEUGEOT
- Model
- BOXER
- Typ
- PEUGEOT BOXER Y / Y
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 4. 6. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 6. 2012
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2198 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: HRM GROUP, spol. s r.o. (IČO 27594718) od 26. 7. 2017
- Provozovatel: HRM GROUP, spol. s r.o. (IČO 27594718) od 26. 7. 2017
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 187–314 tis. km (medián 245 134 km, 468 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 6. 2012 | První registrace | ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) | Registr silničních vozidel |
| 25. 11. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | VERY GOODIES CZ s.r.o. (IČO 26443881) | Registr silničních vozidel |
| 26. 7. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | HRM GROUP, spol. s r.o. (IČO 27594718) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 7. 2025 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | 365 159 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 7. 2027 |
| 22. 7. 2025 | Měření emisí | Drásov (č. 421134) | 365 146 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2027 |
| 6. 6. 2023 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | 331 408 km | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 6. 2025 |
| 6. 6. 2023 | Měření emisí | Příbram (č. 421135) | 331 407 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2025 |
| 26. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3208) | 294 609 km | způsobilé | 8 lehkých
| 26. 5. 2023 |
| 15. 10. 2018 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3208) | 243 897 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 10. 2020 |
| 15. 10. 2018 | Měření emisí | Příbram (č. 421110) | 243 896 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2020 |
| 11. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3208) | 228 828 km | způsobilé | bez závad | |
| 31. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | 191 277 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 5. 2018 |
| 19. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3754) | 168 525 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2016Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-15-11-0847Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNOEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO
-
Nový vlastník a provozovatel VERY GOODIES CZ s.r.o. (IČO 26443881)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2018 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-16-05-1449Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2018 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-17-07-0203
-
Nový vlastník a provozovatel HRM GROUP, spol. s r.o. (IČO 27594718)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2020 · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-18-10-0552
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2023 · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-21-05-0991
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2025 · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-23-06-0218
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2027 · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-25-07-0883
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (PEUGEOT BOXER 2012 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 19,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 94,9 %
Srovnáváme s 624 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
- 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 12. 7. 2022) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- PEUGEOT
- Obchodní označení
- BOXER
- Typ
- PEUGEOT BOXER Y / Y
- Varianta
- YASMF
- Verze
- YASMFA/DY
- Typ kód
- Y
- VIN
- VF3YASMFA12202203
- PČV
- 8456496
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 4. 6. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 6. 2012
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Typ motoru
- 4HG
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2198
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 140
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008I
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 250 / 169 / 199
- Spotřeba předpis
- 692/2008I
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.5 / 6.4 / 7.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 2625
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4963/ 2050/ 2254
- Rozvor [mm]
- 3000
- Provozní hmotnost
- 2024
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1630/ 1630
1650/ 1650
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5000/ 5000
- Ložná délka
- 2670
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/70 R15C (109/107S)/ 6.0J X 15 ET68
215/70 R15C (109/107S)/ 6.0J X 15 ET68
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6306-194
- ES/EU
- e3*2007/46*0045*
- Číslo TP
- UF005892
- Číslo ORV
- UAS120979
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF3YASMFA12202203
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.