PEUGEOT BOXER
- 2016
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 120 kW ≈ 163 k
VINVF3YB3MPB12C36609
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YB3MPB12C36609
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PEUGEOT
- Model
- BOXER
- Typ
- / Y
- Datum 1. registrace
- 3. 10. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 10. 2016
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 120 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Český střelecký svaz, z.s. (IČO 00539520) od 3. 10. 2016
- Provozovatel: Český střelecký svaz, z.s. (IČO 00539520) od 3. 10. 2016
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 155–302 tis. km (medián 218 888 km, 1 151 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 10. 2016 | První registrace | Český střelecký svaz, z.s. (IČO 00539520) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 235 924 km | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2028 |
| 26. 9. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 194 280 km | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2026 |
| 26. 9. 2024 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 194 279 km | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2026 |
| 6. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3829) | 153 824 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2024 |
| 1. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3834) | 122 167 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 10. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Český střelecký svaz, z.s. (IČO 00539520)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2022 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-20-10-0076
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2024 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-22-10-0293
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-09-1670
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2028 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-09-0843
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
- 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 12. 7. 2022) Safety Gate
- 12. 2. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 10. 2014 – 25. 5. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- PEUGEOT
- Obchodní označení
- BOXER
- Typ
- / Y
- Varianta
- B3MPB
- Verze
- /HY9
- Typ kód
- Y
- VIN
- VF3YB3MPB12C36609
- PČV
- 14246611
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 3. 10. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 10. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PEUGEOT
- Typ motoru
- AH03
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 120 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 156
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 176 / 155 / 163
- Spotřeba předpis
- 136/2014W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.7 / 5.9 / 6.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2813
- Za jízdy
- 74.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5413/ 2050/ 2524
- Rozvor [mm]
- 3450
- Rozchod [mm]
- 1810/ 1790/ /
- Provozní hmotnost
- 2375
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3300/ 3300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1850/ 1850
1900/ 1900
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5800/ 5800
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/70R15C 109/107S / 6.00J15 (E=68)
215/70R15C 109/107S / 6.00J15 (E=68)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6-9 / 0
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8955-150-14
- ES/EU
- e3*2001/116*0233*
- Číslo TP
- UH499635
- Číslo ORV
- UAQ907990
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 170/151/158 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 136/2014W; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00J15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00J15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00J15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00J15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF3YB3MPB12C36609
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.