PEUGEOT BOXER

  • 2015
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF3YBTMFC12959763

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 10:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YBTMFC12959763

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
Y
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
2. 10. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2015
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
202 943 km
při prohlídce 3. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2015 při prohlídce v roce 2026: 174–327 tis. km (medián 236 669 km, 425 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

5
Vlastníků v registru
ArMa transport s.r.o.
od 23. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 10. 2015 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
29. 8. 2019 Nový vlastník a provozovatel Auto AR s.r.o. (IČO 06634257) Registr silničních vozidel
22. 7. 2020 Nový vlastník a provozovatel Radek Vik (IČO 60895659) Registr silničních vozidel
20. 5. 2024 Nový vlastník a provozovatel Autoslužby Vik s.r.o. (IČO 09011510) Registr silničních vozidel
23. 2. 2026 Nový vlastník a provozovatel ArMa transport s.r.o. (IČO 29230039) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 2020202120222023202420252026 11. 12. 2019: 108 786 km21. 7. 2020: 112 135 km6. 12. 2021: 134 083 km7. 12. 2021: 134 083 km7. 12. 2023: 171 038 km8. 12. 2023: 171 038 km2. 2. 2026: 202 943 km3. 2. 2026: 202 943 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 2. 2026 Pravidelná STK Náchod (č. 3623) 202 943 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
3. 2. 2028
2. 2. 2026 Měření emisí Náchod (č. 460517) 202 943 km způsobilé bez závad 2. 2. 2028
8. 12. 2023 Pravidelná STK Náchod (č. 3623) 171 038 km způsobilé bez závad 8. 12. 2025
7. 12. 2023 Měření emisí Náchod (č. 460517) 171 038 km způsobilé bez závad 7. 12. 2025
7. 12. 2021 Pravidelná STK Náchod (č. 3623) 134 083 km způsobilé bez závad 7. 12. 2023
6. 12. 2021 Měření emisí Náchod (č. 460521) 134 083 km způsobilé bez závad 6. 12. 2023
21. 7. 2020 Evidenční kontrola Náchod (č. 3623) 112 135 km způsobilé bez závad
11. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 108 786 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
11. 12. 2021
22. 8. 2019 Evidenční kontrola Česká Skalice (č. 3614) – způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2019
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-08-0989
  3. Nový vlastník a provozovatel Auto AR s.r.o. (IČO 06634257)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2021 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-12-0505
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-20-07-0879
  6. Nový vlastník a provozovatel Radek Vik (IČO 60895659)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-21-12-0303
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2025 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-23-12-0276
  9. Nový vlastník a provozovatel Autoslužby Vik s.r.o. (IČO 09011510)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2028 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-26-02-0063
  11. Nový vlastník a provozovatel ArMa transport s.r.o. (IČO 29230039)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (PEUGEOT BOXER 2015 v ČR v průměru 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,7 %

Srovnáváme s 623 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
  • 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 12. 7. 2022) Safety Gate
  • 12. 2. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 10. 2014 – 25. 5. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
Y
Varianta
BTMFC
Verze
HY
Typ kód
Y
VIN
VF3YBTMFC12959763
PČV
13698723
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
2. 10. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
150

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
195/2013M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
242 / 167 / 195
Spotřeba předpis
195/2013M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,2 / 6,3 / 7,4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5998/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1790
Provozní hmotnost
2000
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3300/ 3300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
1900/ 1900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5800/ 5800
Ložná délka
3705
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8951-254-10
ES/EU
e3*2007/46*0045*
Číslo ORV
UBN284268
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
CO2: 242/167/195 G/KM .
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9B (*17): 195/2013M; EURO 5 .
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S ,
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R ,
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S ,
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)