PEUGEOT BOXER

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF3YC2MFC12D39500

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YC2MFC12D39500

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
Y
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
9. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
9. 1. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
287 132 km
při prohlídce 24. 6. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2018 při prohlídce v roce 2026: 118–232 tis. km (medián 167 706 km, 1 216 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Richard Pokorný
od 29. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 1. 2018 První registrace Dřevěná výstavba s.r.o. (IČO 24739545) Registr silničních vozidel
29. 6. 2026 Nový vlastník a provozovatel Richard Pokorný (IČO 12217581) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000 2023202420252026 30. 3. 2022: 180 456 km4. 5. 2022: 184 657 km9. 4. 2024: 253 104 km22. 6. 2026: 287 127 km24. 6. 2026: 287 132 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 6. 2026 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 287 132 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
24. 6. 2028
22. 6. 2026 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 287 127 km způsobilé bez závad 22. 6. 2028
9. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Rakovník (č. 3212) 253 104 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
9. 4. 2026
4. 5. 2022 Opakovaná STK Nové Strašecí (č. 3239) 184 657 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
30. 3. 2024
30. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 180 456 km dočasně způsobilé
2 lehké, 3 vážné
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 6.1.1.1.1 Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. vážná
  • 6.1.6.1 Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. vážná
29. 4. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Dřevěná výstavba s.r.o. (IČO 24739545)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-03-1514
  3. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-05-0181
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2026 · stanice: LUŽENSKÁ 1992, 269 01, RAKOVNÍK - RAKOVNÍK II · protokol CZ-3212-24-04-0372
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2028 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-06-2087
  7. Nový vlastník a provozovatel Richard Pokorný (IČO 12217581)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (PEUGEOT BOXER 2018 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,2 %

Srovnáváme s 677 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
  • 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 12. 7. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
Y
Varianta
C2MFC
Verze
HY
Typ kód
Y
VIN
VF3YC2MFC12D39500
PČV
14973605
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, Paříž, Francie
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
9. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
9. 1. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
148

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2015/45Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
176 / 155 / 163
Spotřeba předpis
2015/45Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,7 / 5,9 / 6,2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5998/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1790
Provozní hmotnost
2050
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3705
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8951-393-13
ES/EU
e3*2007/46*0045*13
Číslo ORV
UBO561058
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
CO2: 176/155/163 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 2015/45Y; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)