PEUGEOT BOXER

  • 2017
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 120 kW ≈ 163 k

VINVF3YC3MGC12D60137

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YC3MGC12D60137

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 96 dnů (31. 5. 2018 až 4. 9. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
Y
Datum 1. registrace
22. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
22. 3. 2017
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
120 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: SIZ s.r.o. (IČO 27265480) od 4. 9. 2018
  • Provozovatel: SIZ s.r.o. (IČO 27265480) od 4. 9. 2018
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 31. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
150 563 km
při prohlídce 31. 7. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2025: 123–238 tis. km (medián 170 714 km, 1 554 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
SIZ s.r.o.
od 4. 9. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 3. 2017 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
31. 5. 2018 Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250) Registr silničních vozidel
4. 9. 2018 Nový vlastník a provozovatel SIZ s.r.o. (IČO 27265480) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 2019202020212022202320242025 30. 5. 2018: 16 912 km28. 8. 2018: 17 355 km3. 8. 2021: 73 980 km1. 8. 2023: 123 485 km1. 8. 2023: 123 486 km31. 7. 2025: 150 563 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
31. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 150 563 km způsobilé bez závad 31. 7. 2027
1. 8. 2023 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 123 486 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 8. 2025
1. 8. 2023 Měření emisí Liberec (č. 450532) 123 485 km způsobilé bez závad 1. 8. 2025
3. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 73 980 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 8. 2023
28. 8. 2018 Evidenční kontrola Vysoké nad Jizerou (č. 3621) 17 355 km způsobilé bez závad
30. 5. 2018 Evidenční kontrola Kolín (č. 3210) 16 912 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2021
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 280 02, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-18-05-1527
  3. Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. FARSKÉHO 300, 512 11, VYSOKÉ NAD JIZEROU · protokol CZ-3621-18-08-0500
  5. Nový vlastník a provozovatel SIZ s.r.o. (IČO 27265480)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-08-0130
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-08-0018
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2027 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-07-1755
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
  • 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 12. 7. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
Y
Varianta
C3MGC
Verze
GY
Typ kód
Y
VIN
VF3YC3MGC12D60137
PČV
14496524
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
22. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
22. 3. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
120 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014Y
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
181 / 160 / 168
Spotřeba předpis
136/2014Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,9 / 6,1 / 6,4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6228/ 2100/ 2359
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1790
Provozní hmotnost
2140
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
2950
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=69)
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=69)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 7 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8951-396-11
ES/EU
e3*2007/46*0045*
Číslo TP
UH912871
Číslo ORV
UAU066902
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)