PEUGEOT BOXER

  • 2011
  • BÍLÁ
  • 2999 cm³
  • 115,5 kW ≈ 157 k

VINVF3YCDMAC11875654

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 15:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YCDMAC11875654

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Belgické království), datum dovozu 6. 10. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
/ Y
Datum 1. registrace
3. 1. 2011
Datum 1. registrace v ČR
13. 10. 2014
Barva
BÍLÁ
Zdvihový objem
2999 cm³
Výkon
115,5 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
325 621 km
při prohlídce 24. 10. 2018
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 135–261 tis. km (medián 184 422 km, 468 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Petr Přitasil
od 13. 10. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 1. 2011 První registrace Registr silničních vozidel
6. 10. 2014 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
13. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel Petr Přitasil (IČO 66136644) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2015201620172018 1. 10. 2014: 183 590 km9. 10. 2014: 183 700 km5. 10. 2016: 380 397 km24. 10. 2018: 325 622 km24. 10. 2018: 325 621 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 10. 2018 Pravidelná STK Vlašim (č. 3237) 325 621 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
24. 10. 2020
24. 10. 2018 Měření emisí Vlašim (č. 420119) 325 622 km nižší než dříve způsobilé bez závad 24. 10. 2020
5. 10. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 380 397 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
5. 10. 2018
9. 10. 2014 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3237) 183 700 km způsobilé bez závad
1. 10. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Středočeský kraj (č. 3215) 183 590 km způsobilé bez závad 1. 10. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  3. Dovoz ze zahraničí Belgické království
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM
  5. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Petr Přitasil (IČO 66136644)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2016 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
    Evidenční kontrola stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2018 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-18-10-0897
  8. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
/ Y
Varianta
YCDMAC
Verze
YCDMAC
Typ kód
Y
VIN
VF3YCDMAC11875654
PČV
13230139
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
3. 1. 2011
Datum 1. registrace v ČR
13. 10. 2014
Druh (typ)
SKŘÍŇ SE ZVEDACÍM ČELEM
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
F1CE0481D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
115.5 / 3500
Zdvihový objem [cm³]
2999
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
165

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.54
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
285 / 215 / 241
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7000/ 2150/ 3000
Rozvor [mm]
4035
Provozní hmotnost
2640
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
4400
Ložná šířka
2050
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R15C 109S/ 6.0 J15 ET68
215/70 R15C 109S/ 6.0 J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ALUMAC CONSTRUCT, BELGIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2/3 / 2/3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
6306-029-04
Číslo TP
UF341829
Číslo ORV
UAM039084
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla 20-21*:
- 6.0 J15 ET68; 225/70 R15C (112/110S)
- 6.0 J15 ET68; 225/70 R15C (112/110R)M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)