PEUGEOT BOXER

  • 2011
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2999 cm³
  • 116 kW ≈ 158 k

VINVF3YCDMFC11919082

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 2:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YCDMFC11919082

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Belgické království). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
/ Y
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
28. 2. 2011
Datum 1. registrace v ČR
19. 10. 2016
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2999 cm³
Výkon
116 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
324 806 km
při prohlídce 17. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 15 let: 190–338 tis. km (medián 254 198 km, 456 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
BIZEMA s.r.o.
od 14. 3. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 2. 2011 První registrace Registr silničních vozidel
19. 10. 2016 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
19. 10. 2016 Nový vlastník a provozovatel Vladimír Rathouský (IČO 62056531) Registr silničních vozidel
14. 3. 2018 Nový vlastník a provozovatel BIZEMA s.r.o. (IČO 27194027) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20172019202120232025 8. 9. 2016: 126 051 km19. 10. 2016: 126 442 km13. 3. 2018: 145 794 km20. 9. 2018: 159 931 km17. 9. 2020: 202 334 km20. 9. 2022: 247 296 km16. 9. 2024: 293 072 km16. 9. 2024: 293 106 km17. 9. 2026: 324 806 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 9. 2026 Pravidelná STK Mělník (č. 3251) 324 806 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
17. 9. 2028
16. 9. 2024 Pravidelná STK Velim (č. 3238) 293 106 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
16. 9. 2026
16. 9. 2024 Měření emisí Rostoklaty (č. 520407) 293 072 km způsobilé bez závad 16. 9. 2026
20. 9. 2022 Pravidelná STK Kladno (č. 3207) 247 296 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 9. 2024
17. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3245) 202 334 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 9. 2022
20. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kladno (č. 3207) 159 931 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 9. 2020
13. 3. 2018 Evidenční kontrola Praha (č. 3120) 145 794 km způsobilé bez závad
19. 10. 2016 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3630) 126 442 km způsobilé bez závad
8. 9. 2016 Před registrací Ústecký kraj (č. 3501) 126 051 km způsobilé bez závad 8. 9. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-16-09-0292
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2018 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Vladimír Rathouský (IČO 62056531)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE · protokol CZ-3630-16-10-0715
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-18-03-0933
  5. Nový vlastník a provozovatel BIZEMA s.r.o. (IČO 27194027)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2020 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO · protokol CZ-3207-18-09-1091
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2022 · stanice: NA MALÉM SPOŘILOVĚ 4151, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3245-20-09-0432
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2024 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO · protokol CZ-3207-22-09-0803
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-09-0803
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2028 · stanice: Na Malém Spořilově 4151, 27601, Mělník · protokol CZ-3251-26-09-0429
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Belgické království (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (PEUGEOT BOXER 2011 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18,3 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,7 %

Srovnáváme s 1 108 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
  • 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 12. 7. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
/ Y
Varianta
YCDMFC
Verze
YCDMFC/BX
Typ kód
Y
VIN
VF3YCDMFC11919082
PČV
14274749
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
S
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
28. 2. 2011
Datum 1. registrace v ČR
19. 10. 2016
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
F1CE0481D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
116 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2999
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.54
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
285 / 215 / 241
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.8 / 8.1 / 9.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5998/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1820/ 1800/ /
Provozní hmotnost
2100
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R15C (109/107S) / 6.0 J15 ET68
215/70 R15C (109/107S) / 6.0 J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2-3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6306-069-04
Číslo TP
UF806217
Číslo ORV
UAT875012
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Dovoz Belgie
Další záznamy
CO2: 285/215/241 g/km
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Počet míst k sezení vozidla před dostavbou 2 nebo 3 v 1.řadě sedadel.
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 6.0 J15 ET68; 225/70 R15C (112/110S)
6.0 J15 ET68; 225/70 R15C (112/110R)M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Rozchod-P - 1 820 mm, Z - 1 800 mm.
1 x airbag.
Rok výroby 2011, dle TP Belgie první registrace v roce 28.2.2011.
TP zhotoven dle TP Belgie a protokolu STK 35.01/D_0410/09/16.

Další ověření (externí odkazy)