PEUGEOT BOXER

  • 2016
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF3YCTMGC12B98535

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 12:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3YCTMGC12B98535

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
/ Y
Datum 1. registrace
4. 10. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 10. 2016
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
87 837 km
při prohlídce 7. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 155–302 tis. km (medián 218 888 km, 1 151 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
OBIS, spol. s r.o.
od 25. 10. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 10. 2016 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
13. 12. 2017 Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250) Registr silničních vozidel
25. 10. 2018 Nový vlastník a provozovatel OBIS, spol. s r.o. (IČO 60933682) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

25 00050 00075 000100 000 20182020202220242026 12. 12. 2017: 26 558 km24. 10. 2018: 27 315 km23. 9. 2020: 40 236 km12. 9. 2022: 60 663 km9. 9. 2024: 76 793 km7. 9. 2026: 87 837 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Nová Paka (č. 3648) 87 837 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
7. 9. 2028
9. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nová Paka (č. 3648) 76 793 km způsobilé bez závad 9. 9. 2026
12. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Nová Paka (č. 3648) 60 663 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 9. 2024
23. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Nová Paka (č. 3648) 40 236 km způsobilé bez závad 23. 9. 2022
24. 10. 2018 Evidenční kontrola Znojmo (č. 3766) 27 315 km způsobilé bez závad
12. 12. 2017 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3210) 26 558 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2020
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-17-12-0566
  3. Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-18-10-2563
  5. Nový vlastník a provozovatel OBIS, spol. s r.o. (IČO 60933682)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2022 · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 50901, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-20-09-0702
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2024 · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 50901, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-22-09-0330
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2026 · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 50901, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-24-09-0251
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2028 · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 50901, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-26-09-0193
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
/ Y
Varianta
CTMGC
Verze
/GY
Typ kód
Y
VIN
VF3YCTMGC12B98535
PČV
14249647
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
4. 10. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 10. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
155

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013M
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
245 / 172 / 199
Spotřeba předpis
195/2013M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.3 / 6.5 / 7.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6228/ 2100/ 2254
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
2140
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
2950
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 7 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8951-275-10
ES/EU
e3*2007/46*0045*
Číslo TP
UH498875
Číslo ORV
UAU781617
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)