PEUGEOT BOXER

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 62 kW ≈ 84 k

VINVF3ZAAMFA17629752

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3ZAAMFA17629752

STK propadla 13. 9. 2024. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 13. 9. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 119 dnů (13. 6. 2016 až 10. 10. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Z / Z
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
11. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
11. 1. 2006
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
62 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: IVAS s.r.o. (IČO 08589569) od 30. 7. 2024
  • Provozovatel: IVAS s.r.o. (IČO 08589569) od 30. 7. 2024
Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 13. 9. 2024
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
365 361 km
při prohlídce 16. 7. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 217–340 tis. km (medián 275 007 km, 369 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
IVAS s.r.o.
od 30. 7. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 1. 2006 První registrace SOME Jindřichův Hradec s.r.o. (IČO 62508831) Registr silničních vozidel
24. 7. 2006 Nový provozovatel ELEKTRO-LEGÁT SPOL.S.R.O. K SEDLECKU 626 SOBESLAV Registr silničních vozidel
26. 7. 2006 Nový vlastník a provozovatel ELEKTRO-LEGÁT spol. s r.o. (IČO 25162721) Registr silničních vozidel
13. 6. 2016 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
10. 10. 2016 Nový vlastník a provozovatel Josef Levý (IČO 72575476) Registr silničních vozidel
30. 7. 2024 Nový vlastník a provozovatel IVAS s.r.o. (IČO 08589569) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 2011201320152017201920212023 29. 1. 2010: 32 504 km3. 10. 2012: 60 899 km9. 10. 2014: 72 104 km24. 5. 2016: 74 429 km8. 6. 2016: 74 439 km24. 8. 2016: 74 454 km21. 9. 2016: 74 457 km7. 10. 2016: 76 575 km21. 9. 2018: 172 246 km27. 9. 2018: 173 125 km21. 9. 2020: 266 963 km13. 9. 2022: 339 991 km10. 10. 2022: 341 835 km16. 7. 2024: 365 361 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 7. 2024 Evidenční kontrola Vysoké Mýto (č. 3625) 365 361 km způsobilé bez závad
10. 10. 2022 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 341 835 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 9. 2024
13. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 339 991 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.2.2.2 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada má vliv na funkci systému. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
13. 9. 2024
21. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 266 963 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
21. 9. 2022
27. 9. 2018 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 173 125 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 9. 2020
21. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 172 246 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá brzdová svítilna (v případě dvou a více svítilen). vážná
  • 5.1.3.1.1 V uložení kola větší vůle než provozní. vážná
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 9. 2020
7. 10. 2016 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3505) 76 575 km způsobilé bez závad
21. 9. 2016 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3124) 74 457 km způsobilé bez závad 21. 9. 2018
24. 8. 2016 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3109) 74 454 km nezpůsobilé
4 lehké, 3 vážné, 3 nebezpečné
  • 1.1.6.3.1 Maximální brzdný účinek je dosažen až po více jak 2/3 celkového zdvihu ovladače parkovací brzdy, pokud výrobce nestanoví jinak. vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.5.2 Omezení volného pohybu brzdových lan, lanovodů, táhel nebo pák brzdového systému, které má za následek malou účinnost brzd nebo které způsobuje trvalé přibrzďování. nebezpečná
  • 1.1.17.1.1 Ovládací páky, lana nebo pružiny AZR / omezovače brzdného účinku jsou poškozené nebo nadměrně zkorodované. vážná
  • 1.1.17.3.3 AZR / omezovač brzdného účinku není zjevně funkční. nebezpečná
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 4.1.5.2.2 Korekce sklonu světlometů není plně funkční. vážná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 8. 2016
8. 6. 2016 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3307) 74 439 km způsobilé bez závad
24. 5. 2016 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3308) 74 429 km způsobilé bez závad
9. 10. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3324) 72 104 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.2.2 Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 10. 2016
3. 10. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3324) 60 899 km způsobilé bez závad 3. 10. 2014
29. 1. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 32 504 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 1. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel SOME Jindřichův Hradec s.r.o. (IČO 62508831)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
  3. Nový provozovatel ELEKTRO-LEGÁT SPOL.S.R.O. K SEDLECKU 626 SOBESLAV
  4. Nový vlastník a provozovatel ELEKTRO-LEGÁT spol. s r.o. (IČO 25162721)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2012 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2014 · stanice: NOVÁ 515/II, 39201, SOBĚSLAV
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2016 · stanice: NOVÁ 515/II, 39201, SOBĚSLAV
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  10. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2018 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  14. Nový vlastník a provozovatel Josef Levý (IČO 72575476)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2018 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-09-1223
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2020 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-09-1541
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-20-09-1251
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-09-0682
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2024 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-10-0483
  20. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-24-07-0530
  21. Nový vlastník a provozovatel IVAS s.r.o. (IČO 08589569)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (PEUGEOT BOXER 2006 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 22,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,5 %

Srovnáváme s 933 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
PEUGEOT BOXER Z / Z
Varianta
ZAAMFA
Verze
ZAAMFA/XA
Typ kód
Z
VIN
VF3ZAAMFA17629752
PČV
9187939
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
11. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
11. 1. 2006
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
RHV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
62 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
136

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/1A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.52
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 3000
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4749/ 2024/ 2150
Rozvor [mm]
2850
Provozní hmotnost
1830
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2900/ 2900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1600/ 1600
1600/ 1600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1600/ 1600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4500/ 4500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70 R15 C 103/101 Q/ 6.0 J15 ET68
195/70 R15 C 103/101 Q/ 6.0 J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2/3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5072-001-02
Číslo ORV
UBJ486355
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*55: ANO; NE]
*23: 2/3
*24: 2/3
*36: 2 900/2 900
*37: 1 600/1 600; 1 600/1 600
*39: 1 600/1 600
*40: 750/750
*41: 4 500/4 500
*57: MAN
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*44-45: 6.0 J15 ET68; 205/70 R15 C 106/104 Q
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)