PEUGEOT BOXER

  • 2005
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2179 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF3ZARMPA17677592

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3ZARMPA17677592

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
BOXER
Typ
/ Z
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
25. 8. 2005
Datum 1. registrace v ČR
2. 7. 2020
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2179 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 7. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
210 025 km
při prohlídce 23. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 210–341 tis. km (medián 272 427 km, 186 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Zemědělská společnost Písková Lhota a.s.
od 2. 7. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 8. 2005 První registrace Registr silničních vozidel
2. 7. 2020 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
2. 7. 2020 Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Písková Lhota a.s. (IČO 00106453) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

125 000150 000175 000200 000225 000 202120222023202420252026 1. 7. 2020: 142 764 km29. 6. 2022: 174 021 km30. 6. 2022: 174 083 km20. 6. 2024: 201 091 km17. 7. 2026: 209 979 km23. 7. 2026: 210 025 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 7. 2026 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 210 025 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
23. 7. 2028
17. 7. 2026 Měření emisí Velim (č. 420401) 209 979 km způsobilé bez závad 17. 7. 2028
20. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3209) 201 091 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
20. 6. 2026
30. 6. 2022 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 174 083 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
30. 6. 2024
29. 6. 2022 Měření emisí Žabonosy (č. 520406) 174 021 km způsobilé bez závad 29. 6. 2024
1. 7. 2020 Před registrací + měření emisí Velim (č. 3238) 142 764 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 7. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-20-07-0004
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2022
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Písková Lhota a.s. (IČO 00106453)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2024 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-22-06-1954
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2026 · stanice: MARŠÁLA KONĚVA 660/44, 28802, NYMBURK · protokol CZ-3209-24-06-0887
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2028 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-26-07-1091
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (PEUGEOT BOXER 2005 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,8 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90,6 %

Srovnáváme s 1 041 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
BOXER
Typ
/ Z
Varianta
ZARMPA
Verze
ZARMPA
Typ kód
Z
VIN
VF3ZARMPA17677592
PČV
16360836
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
25. 8. 2005
Datum 1. registrace v ČR
2. 7. 2020
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
4HY
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2179
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
142

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 98/69A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.2
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 254
Spotřeba předpis
ES1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.5 / 8.1 / 8.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 3000
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4749/ 2024/ 2150
Rozvor [mm]
2850
Provozní hmotnost
2085
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2900/ 2900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1600/ 1600
1600/ 1600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4900/ 4900
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70 R15C 103/101Q / 6.0 J15 ET68
195/70 R15C 103/101Q / 6.0 J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
9 / 9 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5071-004-01
ES/EU
e3*98/14*0103*04
Číslo TP
UK327161
Číslo ORV
UAZ388955
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 6.0 J15 ET68; 205/70 R15C 106/104Q
ROZCHOD: 1720/1720 mm.
První registrace dle TP SRN dne 25.8.2005.
Schváleno dle zákona č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.

Další ověření (externí odkazy)