PEUGEOT BOXER
- 2003
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2800 cm³
- 93,5 kW ≈ 127 k
VINVF3ZBPMRB17222760
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3ZBPMRB17222760
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PEUGEOT
- Model
- BOXER
- Typ
- PEUGEOT BOXER Z / Z
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 23. 5. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 5. 2005
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2800 cm³
- Výkon
- 93,5 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Obec Zruč-Senec (IČO 00258563) od 11. 10. 2021
- Provozovatel: Obec Zruč-Senec (IČO 00258563) od 11. 10. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 22 let: 189–318 tis. km (medián 266 523 km, 183 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 5. 2003 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 5. 5. 2005 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 5. 5. 2005 | Nový provozovatel | AAA AUTO a.s. (IČO 26699648) | Registr silničních vozidel |
| 8. 6. 2005 | Nový provozovatel | LS - KONSULT, S.R.O. PASTEUROVA 935/8A OLOMOUC | Registr silničních vozidel |
| 23. 6. 2005 | Nový provozovatel | LS - KONSULT s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25889087) | Registr silničních vozidel |
| 11. 7. 2007 | Nový provozovatel | TROTINA AUTO S.R.O. VE DVORE 3, HOLOHLAVY SMIRICE P.Ú. HRADEC KRÁLOVÉ | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | Město Ústí nad Orlicí (IČO 00279676) | Registr silničních vozidel |
| 11. 10. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Zruč-Senec (IČO 00258563) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 11. 2025 | Opakovaná STK | Rybnice (č. 3415) | 206 706 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2026 |
| 23. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 206 671 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 10. 2026 |
| 13. 9. 2024 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 204 263 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 9. 2025 |
| 13. 9. 2024 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 204 262 km | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2025 |
| 14. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 202 498 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 9. 2024 |
| 14. 9. 2022 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 201 427 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 9. 2023 |
| 14. 9. 2022 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 201 426 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2023 |
| 29. 9. 2021 | Opakovaná STK | Česká Třebová (č. 3604) | 200 252 km | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 9. 2022 |
| 14. 9. 2021 | Pravidelná STK | Česká Třebová (č. 3604) | 200 248 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 5 vážných
| 14. 10. 2021 |
| 14. 9. 2021 | Měření emisí | Česká Třebová (č. 261101) | 200 247 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2022 |
| 12. 10. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 199 604 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 10. 2021 |
| 9. 10. 2020 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 199 601 km | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2021 |
| 14. 10. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 198 625 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 10. 2020 |
| 14. 10. 2019 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 198 620 km | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2020 |
| 18. 10. 2018 | Opakovaná STK | Česká Třebová (č. 3604) | 197 526 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 10. 2019 |
| 18. 10. 2018 | Pravidelná STK | Česká Třebová (č. 3604) | 197 522 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 3 vážné
| 17. 11. 2018 |
| 17. 10. 2018 | Měření emisí | Česká Třebová (č. 461133) | 197 522 km | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2020 |
| 19. 10. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3604) | 195 662 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 10. 2018 |
| 2. 11. 2016 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 194 838 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 11. 2018 |
| 2. 11. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 194 826 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 2. 12. 2016 |
| 2. 11. 2016 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 194 838 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 11. 2017 |
| 9. 10. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 193 863 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 10. 2016 |
| 7. 10. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3604) | 192 306 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 10. 2015 |
| 8. 10. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 190 572 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 10. 2014 |
| 16. 10. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 188 935 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 10. 2013 |
| 5. 10. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 186 471 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 10. 2012 |
| 5. 10. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 186 471 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 10. 2013 |
| 4. 10. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 183 738 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 10. 2011 |
| 23. 9. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 181 019 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel AAA AUTO a.s. (IČO 26699648)
-
Nový provozovatel LS - KONSULT, S.R.O. PASTEUROVA 935/8A OLOMOUC
-
Nový provozovatel LS - KONSULT s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25889087)
-
Nový provozovatel TROTINA AUTO S.R.O. VE DVORE 3, HOLOHLAVY SMIRICE P.Ú. HRADEC KRÁLOVÉ
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel Město Ústí nad Orlicí (IČO 00279676)
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2013 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2013 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2014 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2015 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2016 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2016 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2018 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2017 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2018 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-17-10-0560
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 11. 2018 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-18-10-0574Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2019 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-18-10-0612
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2020 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-19-10-0531
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2021 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-20-10-0390
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2021 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-21-09-0476
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2022 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-21-09-0940
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Zruč-Senec (IČO 00258563)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2023 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-22-09-1147
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2024 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-23-09-1249
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2025 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-24-09-1140
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2025 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-25-10-2091
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2026 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-25-11-0358
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (PEUGEOT BOXER 2003 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 87,4 %
Srovnáváme s 1 156 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PEUGEOT BOXER
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- PEUGEOT
- Obchodní označení
- BOXER
- Typ
- PEUGEOT BOXER Z / Z
- Varianta
- ZBPMRB
- Verze
- ZBPMRB
- Typ kód
- Z
- VIN
- VF3ZBPMRB17222760
- PČV
- 7019070
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 23. 5. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 5. 2005
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Typ motoru
- 8140.43S
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 93.5 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2800
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 152
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/1
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.45
- Spotřeba předpis
- 1999/100 CE
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10.6 / 8.5 / 9.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 3700
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5099/ 2024/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 2075
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3300/ 3300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
1850/ 1850
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5300/ 5300
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/70 R15 C106/104 Q/ 6,0 J15 ET68
205/70 R15 C106/104 Q/ 6,0 J15 ET68
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- VF3ZBPMRB17222760
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 9 / 9 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UH766503
- Číslo ORV
- UBD289586
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- modrý maják, vozidlo hasičů
- Další záznamy
- Vozidlo plní požadavky zákona MD ČR č. 56/2001 Sb.
30.7.2008 vozidlo je vybaveno modrým majákem, jedná se o vozidlo dobrovolných hasičů
a je uvedeno v IZS.
11.10.2021 IZS ZRUŠENO
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF3ZBPMRB17222760
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.