RENAULT T

  • 2020
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 390 kW ≈ 530 k

VINVF610A360MD024588

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF610A360MD024588

STK propadla 21. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
T
Typ
/ HD001
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
18. 11. 2020
Datum 1. registrace v ČR
18. 11. 2020
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
390 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 21. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
964 353 km
při prohlídce 21. 10. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 421–612 tis. km (medián 511 420 km, 137 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
YWETTE CAMION 2000, spol. s r.o.
od 13. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 11. 2020 První registrace Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
2. 7. 2021 Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
2. 7. 2021 Nový provozovatel YWETTE CAMION 2000, spol. s r.o. (IČO 65277686) Registr silničních vozidel
13. 8. 2026 Nový vlastník YWETTE CAMION 2000, spol. s r.o. (IČO 65277686) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2022202320242025 25. 6. 2021: 43 204 km1. 3. 2022: 200 876 km27. 2. 2023: 414 289 km24. 10. 2023: 554 442 km24. 10. 2023: 554 443 km24. 10. 2024: 761 619 km21. 10. 2025: 964 353 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 964 353 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
21. 10. 2026
24. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 761 619 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
24. 10. 2025
24. 10. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 554 443 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
24. 10. 2024
24. 10. 2023 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 554 442 km způsobilé bez závad 24. 10. 2024
27. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 414 289 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
27. 2. 2024
1. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 200 876 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
1. 3. 2023
25. 6. 2021 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3823) 43 204 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2021
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-06-0412
  3. Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel YWETTE CAMION 2000, spol. s r.o. (IČO 65277686)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-03-0005
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-02-0212
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-10-0219
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-10-0237
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-10-0197
  9. Nový vlastník YWETTE CAMION 2000, spol. s r.o. (IČO 65277686)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT T 2020 v ČR obvykle 2,4, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 69 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT T

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
T
Typ
/ HD001
Varianta
CKZ42A
Verze
NARRT4680M0NA371NA1
Typ kód
HD001
VIN
VF610A360MD024588
PČV
16558876
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
18. 11. 2020
Datum 1. registrace v ČR
18. 11. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 13 520 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
390 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2534/ 3934
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8417
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
21000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5 158 L/ 22.5X11.75
315/70R22.5 150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8706-368-27
ES/EU
e2*2007/46*0229*27
Číslo ORV
UBO494683
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2: HD001; CKZ42A; NARRT4680M0NA371NA1
#V.9b: 2018/932D; EURO 6 D
#20: 22,5X11,75; 385/65 R22,5 158-L; 22,5X9,00; 315/70 R22,5 156-L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)