RENAULT T

  • 2014
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 360 kW ≈ 489 k

VINVF610A364FD001088

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF610A364FD001088

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 93 dnů (30. 5. 2023 až 31. 8. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
T
Typ
/ HD001
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
12. 11. 2014
Datum 1. registrace v ČR
25. 7. 2018
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
360 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 269 854 km
při prohlídce 25. 3. 2026
4
Vlastníků v registru
ADM LOGIN CZ s.r.o.
od 31. 8. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 11. 2014 První registrace Registr silničních vozidel
25. 7. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
25. 7. 2018 Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
11. 4. 2019 Nový vlastník a provozovatel SCAN LINE s.r.o. (IČO 29441072) Registr silničních vozidel
30. 5. 2023 Nový vlastník a provozovatel REBRYK group s.r.o. (IČO 14440555) Registr silničních vozidel
31. 8. 2023 Nový vlastník a provozovatel ADM LOGIN CZ s.r.o. (IČO 02943832) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 3. 2026 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 1 269 854 km způsobilé 6 lehké 25. 3. 2027

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-07-0401
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2019 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-04-0168
  5. Nový vlastník a provozovatel SCAN LINE s.r.o. (IČO 29441072)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2020 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-07-0238
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2022 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-02-0097
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-22-03-0028
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2024 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-23-03-0294
  10. Nový vlastník a provozovatel REBRYK group s.r.o. (IČO 14440555)
  11. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Nový vlastník a provozovatel ADM LOGIN CZ s.r.o. (IČO 02943832)
    Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2025 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-24-03-1935
  14. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-24-06-0198
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2026 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-25-03-1734
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2027 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-26-03-1448
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Zprávy z registru

  • Alternativní rozměr pneu a kol
  • Alternativní pneu PN

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (RENAULT T 2014 v ČR obvykle 4,2, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,9 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 67 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT T

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
T
Typ
/ HD001
Varianta
CKZ42A
Verze
NARRT3667K5NA381N
Typ kód
HD001
VIN
VF610A364FD001088
PČV
15311966
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
12. 11. 2014
Datum 1. registrace v ČR
25. 7. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 13 480 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
360 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2534/ 4000
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8034
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18200/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6700/ 6700
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/60R22.5 150 K/ 22.5X9.00
295/60R22.5 147 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e2*2007/46*0229*
Číslo ORV
UBL487962
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ SLOVENSKO 26.07.2023 MHMP-DV-28213/2023/VYS., VYŘAZENÍ VOZIDLA PRAHA - VYSOČANY. 31.08.2023 - UKONČENÍ VYŘAZENÍ. ALTERNATIVNÍ ROZMĚR RÁFKŮ A PNEUMATIK
Další záznamy
STÁT POSLEDNÍ REGISTRACE VOZIDLA SLOVENSKO,ORV Č.I.:CYYX08965 A Č:II.:PE826990.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001SB.
V OLOMOUCI 25.07.2018
DNE 15.11.2023 ZÁPIS ALTERNATIVNÍCH ROZMĚRŮ RÁFKŮ A PNEUMATIK DLE VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE VÝROBCE NÁKLADNÍCH VOZIDEL RENAULT Č. DC/044/23/TH. *N.1: 305/70 R22.5 150 G, DISK 22.5X9.00, NEBO 22.5X8.25.
*N.2: 305/70 R22.5 148 G, DISK 22.5X9.00, NEBO 22.5X8.25
315/70 R22,5 148 G, DISK 22.5X9.00, NEBO 22.5X9.75
315/60 R22,5 148 G, DISK 22.5X9.00, NEBO 22.5X9.75
315/80 R22,5 150 G, DISK 22.5X9.00, NEBO 22.5X9.75.
DNE 29.07.2026 ZÁPIS ALTERNATIVNÍCH ROZMĚRŮ RÁFKŮ A PNEUMATIK DLE VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE VÝROBCE NÁKLADNÍCH VOZIDEL RENAULT Č. RTcz/JB09226. *N.1: 355/50 R22.5-152L, DISK 22.5X11,75.

Další ověření (externí odkazy)