RENAULT T

  • 2016
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 390 kW ≈ 530 k

VINVF610A364GD003649

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF610A364GD003649

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
T
Typ
HD001
Datum 1. registrace
14. 1. 2016
Datum 1. registrace v ČR
14. 1. 2016
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
390 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
729 139 km
při prohlídce 9. 2. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 684–943 tis. km (medián 812 368 km, 164 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
VFS Financial Services Czech Republic s.r.o.
od 14. 1. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 1. 2016 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
14. 1. 2016 Nový provozovatel TŘEŠTÍK GROUP s.r.o. (IČO 28149980) Registr silničních vozidel
20. 7. 2023 Nový provozovatel PeHa Trade s.r.o. (IČO 28163753) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20182020202220242026 4. 1. 2017: 1 036 786 km5. 1. 2018: 215 663 km11. 1. 2019: 331 129 km11. 1. 2019: 331 124 km10. 1. 2020: 447 228 km1. 2. 2021: 503 898 km8. 2. 2022: 597 964 km8. 2. 2022: 597 965 km10. 2. 2023: 679 747 km17. 2. 2023: 681 273 km6. 2. 2024: 712 948 km6. 2. 2024: 312 948 km7. 2. 2025: 752 387 km9. 2. 2026: 792 139 km9. 2. 2026: 729 139 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 2. 2026 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 729 139 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
9. 2. 2027
9. 2. 2026 Měření emisí Horoměřice (č. 421024) 792 139 km způsobilé bez závad 9. 2. 2027
7. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 752 387 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
7. 2. 2026
6. 2. 2024 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 312 948 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
6. 2. 2025
6. 2. 2024 Měření emisí Horoměřice (č. 421024) 712 948 km způsobilé bez závad 6. 2. 2025
17. 2. 2023 Opakovaná STK Písek (č. 3318) 681 273 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 2. 2024
10. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 679 747 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.9.4 Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení (vztahuje se pouze na vozidlo s povinností být vybaveno záznamovým zařízením) nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. vážná
12. 3. 2023
8. 2. 2022 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 597 965 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
8. 2. 2023
8. 2. 2022 Měření emisí Písek (č. 430519) 597 964 km způsobilé bez závad 8. 2. 2023
1. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 503 898 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 2. 2022
10. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 3307) 447 228 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 1. 2021
11. 1. 2019 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 331 124 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
11. 1. 2020
11. 1. 2019 Měření emisí České Budějovice (č. 530104) 331 129 km způsobilé bez závad 11. 1. 2020
5. 1. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Jihočeský kraj (č. 3307) 215 663 km nižší než dříve způsobilé bez závad 5. 1. 2019
4. 1. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 1 036 786 km způsobilé bez závad 4. 1. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel TŘEŠTÍK GROUP s.r.o. (IČO 28149980)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-01-0360
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-01-0627
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-01-1535
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-01-1330
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-02-0004
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2023 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-22-02-0084
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2023 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-02-0108
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-02-0173
  10. Nový provozovatel PeHa Trade s.r.o. (IČO 28163753)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-02-0303
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-02-0322
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2027 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-26-02-0453
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
T
Typ
HD001
Varianta
CKZ42A
Verze
NARRT4675M
Typ kód
HD001
VIN
VF610A364GD003649
PČV
13840712
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Datum 1. registrace
14. 1. 2016
Datum 1. registrace v ČR
14. 1. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 13 520 EUVI - TR25B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
390 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014B*
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2534/ 0
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8299
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 13000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5 160J / 22.5 X150l (2)
315/70 R22.5 150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
AG50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8706-111-00
ES/EU
e2*2007/46*0229
Číslo TP
UG794055
Číslo ORV
UBG092255
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*35: 5 974 až 10 000]
* Číslo homologace typu ES e2*2007/46*0229*11
*23: 2
*36: 20 500/18 000
*37: 7 500/7 500; 13 000/11 500
*41: 50 000/48 000
*57: AUT
#V.9: 627/2014B; EURO VI-B
Variabilní provedení vozidla:
#20: 22.5 X 11.75 až 12.25 ET120; 385/65 R22.5 154G
22.5 X 11.75 až 12.25 ET120; 385/55 R22.5 158G
22.5 X 9.00 až 9.75 ET176; 315/70 R22.5 154G
#21: 22.5 X 9.00 až 9.75 ET176; 315/70 R22.5 149G [2]
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. v platném znění.

Další ověření (externí odkazy)