RENAULT T

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 360 kW ≈ 489 k

VINVF610A366FD002369

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 22:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF610A366FD002369

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
T
Typ
HD001
Datum 1. registrace
23. 3. 2015
Datum 1. registrace v ČR
23. 3. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
360 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 043 779 km
při prohlídce 24. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2015 při prohlídce v roce 2026: 785–1 059 tis. km (medián 915 227 km, 126 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Motor Lučina spol. s r.o.
od 26. 4. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 3. 2015 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
23. 3. 2015 Nový provozovatel Motor Lučina spol. s r.o. (IČO 25367625) Registr silničních vozidel
26. 4. 2017 Nový vlastník Motor Lučina spol. s r.o. (IČO 25367625) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20172019202120232025 21. 3. 2016: 91 308 km6. 3. 2017: 180 815 km19. 4. 2017: 191 127 km5. 3. 2018: 275 847 km4. 3. 2019: 368 865 km4. 3. 2019: 368 876 km3. 3. 2020: 452 912 km3. 3. 2020: 452 913 km3. 3. 2021: 539 665 km2. 3. 2022: 632 891 km2. 3. 2022: 632 092 km2. 3. 2023: 725 527 km2. 3. 2023: 725 252 km26. 2. 2024: 825 050 km25. 2. 2025: 936 749 km25. 2. 2025: 936 750 km24. 2. 2026: 1 043 779 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 1 043 779 km způsobilé bez závad 24. 2. 2027
25. 2. 2025 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 936 750 km způsobilé bez závad 25. 2. 2026
25. 2. 2025 Měření emisí Sviadnov (č. 580201) 936 749 km způsobilé bez závad 25. 2. 2026
26. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Sviadnov (č. 3822) 825 050 km způsobilé bez závad 26. 2. 2025
2. 3. 2023 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 725 252 km způsobilé bez závad 2. 3. 2024
2. 3. 2023 Měření emisí Sviadnov (č. 580201) 725 527 km způsobilé bez závad 2. 3. 2024
2. 3. 2022 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 632 092 km způsobilé bez závad 2. 3. 2023
2. 3. 2022 Měření emisí Sviadnov (č. 580201) 632 891 km způsobilé bez závad 2. 3. 2023
3. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Sviadnov (č. 3822) 539 665 km způsobilé bez závad 3. 3. 2022
3. 3. 2020 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 452 913 km způsobilé bez závad 3. 3. 2021
3. 3. 2020 Měření emisí Sviadnov (č. 580201) 452 912 km způsobilé bez závad 3. 3. 2021
4. 3. 2019 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 368 876 km způsobilé
1 lehká
  • 4.5.1.2.3 U zadní mlhové svítilny vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
4. 3. 2020
4. 3. 2019 Měření emisí Dobrá (č. 580211) 368 865 km způsobilé bez závad 4. 3. 2020
5. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Moravskoslezský kraj (č. 3822) 275 847 km způsobilé bez závad 5. 3. 2019
19. 4. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3822) 191 127 km způsobilé bez závad
6. 3. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) 180 815 km způsobilé bez závad 6. 3. 2018
21. 3. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) 91 308 km způsobilé bez závad 21. 3. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Motor Lučina spol. s r.o. (IČO 25367625)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2016
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2017 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-16-03-0243
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2017 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2018 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-17-03-0064
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-17-04-0201
  5. Nový vlastník Motor Lučina spol. s r.o. (IČO 25367625)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2019 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-18-03-0041
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2020 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-03-0033
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2021 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-20-03-0025
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2022 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-03-0035
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-22-03-0021
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2024 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-23-03-0025
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2025 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-24-02-0257
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-25-02-0229
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-02-0474
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
T
Typ
HD001
Varianta
CKZ42A
Verze
NARRT3680M0NA*
Typ kód
HD001
VIN
VF610A366FD002369
PČV
13420559
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Datum 1. registrace
23. 3. 2015
Datum 1. registrace v ČR
23. 3. 2015
Druh (typ)
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 13 480 EUVI - TR25B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
360 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014B*
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5995/ 2534/ 0
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8269
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
21000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5 160J / 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e2*2007/46*0229*
Číslo TP
UG336048
Číslo ORV
UAR239385
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Vozidlo vybaveno zvláštnmí výstražným zařízením oranžové barvy (MAJÁK 2X)

Další ověření (externí odkazy)