RENAULT T

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 360 kW ≈ 489 k

VINVF610A366GD003765

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF610A366GD003765

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 147 dnů (17. 12. 2018 až 13. 5. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
T
Typ
HD001
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
26. 10. 2015
Datum 1. registrace v ČR
26. 10. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
360 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 011 266 km
při prohlídce 25. 6. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2015 při prohlídce v roce 2026: 785–1 059 tis. km (medián 915 227 km, 126 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
HLOBIL transport s.r.o.
od 16. 10. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 10. 2015 První registrace BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581) Registr silničních vozidel
17. 12. 2018 Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
13. 5. 2019 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
13. 5. 2019 Nový provozovatel David Hlobil (IČO 64149781) Registr silničních vozidel
16. 10. 2025 Nový vlastník a provozovatel HLOBIL transport s.r.o. (IČO 09200754) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20172019202120232025 20. 10. 2016: 112 701 km1. 11. 2017: 207 612 km4. 12. 2018: 309 673 km13. 5. 2019: 315 942 km21. 5. 2020: 453 511 km20. 5. 2021: 544 915 km20. 5. 2021: 544 916 km10. 6. 2022: 634 864 km10. 6. 2022: 634 865 km26. 6. 2023: 761 789 km26. 6. 2023: 761 796 km27. 6. 2024: 885 498 km27. 6. 2024: 885 533 km17. 6. 2025: 945 710 km17. 6. 2025: 945 731 km25. 6. 2026: 1 011 256 km25. 6. 2026: 1 011 266 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 6. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 1 011 266 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
25. 6. 2027
25. 6. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 1 011 256 km způsobilé bez závad 25. 6. 2027
17. 6. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 945 731 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
17. 6. 2026
17. 6. 2025 Měření emisí Šenov (č. 580728) 945 710 km způsobilé bez závad 17. 6. 2027
27. 6. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 885 533 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
27. 6. 2025
27. 6. 2024 Měření emisí Šenov (č. 580728) 885 498 km způsobilé bez závad 27. 6. 2026
26. 6. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 761 796 km způsobilé bez závad 26. 6. 2024
26. 6. 2023 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 761 789 km způsobilé bez závad 26. 6. 2024
10. 6. 2022 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) 634 865 km způsobilé bez závad 10. 6. 2023
10. 6. 2022 Měření emisí Karviná (č. 580301) 634 864 km způsobilé bez závad 10. 6. 2023
20. 5. 2021 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) 544 916 km způsobilé bez závad 20. 5. 2022
20. 5. 2021 Měření emisí Karviná (č. 580301) 544 915 km způsobilé bez závad 20. 5. 2022
21. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 453 511 km způsobilé bez závad 21. 5. 2021
13. 5. 2019 Evidenční kontrola Karviná (č. 3811) 315 942 km způsobilé bez závad
4. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3812) 309 673 km způsobilé bez závad 4. 12. 2019
1. 11. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 207 612 km způsobilé bez závad 1. 11. 2018
20. 10. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 112 701 km způsobilé bez závad 20. 10. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-11-0040
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-12-0061
  5. Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
  6. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel David Hlobil (IČO 64149781)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-19-05-0130
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2021 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-20-05-0252
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2022 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-21-05-0201
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2023 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-22-06-0098
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-06-0434
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-06-0493
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-06-0355
  13. Nový vlastník a provozovatel HLOBIL transport s.r.o. (IČO 09200754)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-06-0549
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (RENAULT T 2015 v ČR v průměru 3,7, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 97 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT T

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
T
Typ
HD001
Varianta
CKZ42A
Verze
NARRT3667K5NA
Typ kód
HD001
VIN
VF610A366GD003765
PČV
13731275
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
26. 10. 2015
Datum 1. registrace v ČR
26. 10. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 13 480 EUVI-TR25B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
360 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014B*
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2534
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8098
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18200/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6700/ 6700
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/60 R22.5 150 L/ 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 147 [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8706-0114
ES/EU
e2*2007/46*0229
Číslo ORV
UBL200554
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ČSOB POJ Č.5001526909- OD 26.10.2015-31.12.2015
Další záznamy
#V.9: 627/2014B; EURO VI-B
Variabilní provedení vozidla:
#20: 22.5 X 11.75 až 12.25 ET120; 355/50 R22.5 152G
22.5 X 9.00 až 9.75 ET176; 315/60 R22.5 152G
22.5 X 9.00 až 9.75 ET176; 295/60 R22.5 150G
#21: 22.5 X 9.00 až 9.75 ET176; 295/60 R22.5 146G [2]
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. v platném znění.

Další ověření (externí odkazy)