RENAULT T
- 2014
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 390 kW ≈ 530 k
VINVF610A367FD001196
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF610A367FD001196
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- T
- Typ
- / HD001
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 3. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 2. 2017
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 390 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) od 22. 1. 2026
- Provozovatel: MSK Transport & Logistic s.r.o. (IČO 22328459) od 22. 1. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 751–1 093 tis. km (medián 900 161 km, 71 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 10. 2014 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 8. 2. 2017 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 8. 2. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Petr Manda (IČO 75322447) | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | NETO HOLDING s.r.o. (IČO 27763897) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2026 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2026 | Nový provozovatel | MSK Transport & Logistic s.r.o. (IČO 22328459) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Staré Město (č. 3719) | 1 091 954 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2027 |
| 26. 2. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 1 053 450 km | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2026 |
| 26. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 989 300 km | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2025 |
| 2. 3. 2023 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 942 192 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 3. 2024 |
| 2. 3. 2023 | Měření emisí | Sviadnov (č. 580201) | 942 191 km | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2024 |
| 2. 3. 2022 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 888 780 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 3. 2023 |
| 2. 3. 2022 | Měření emisí | Sviadnov (č. 580201) | 888 774 km | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2023 |
| 25. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Sviadnov (č. 3822) | 883 266 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Hořovice (č. 3217) | 799 909 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 1. 2022 |
| 24. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Hořovice (č. 3217) | 732 598 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 1. 2021 |
| 2. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Hořovice (č. 3217) | 638 662 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 1. 2020 |
| 9. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3217) | 538 468 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 2. 2019 |
| 8. 2. 2017 | Před registrací | Středočeský kraj (č. 3225) | 438 584 km | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Petr Manda (IČO 75322447)Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-02-0335
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2019 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-18-02-0081
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2020 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-19-01-0009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2021 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-20-01-0200
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2022 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-21-01-0069
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-11-0371
-
Nový vlastník a provozovatel NETO HOLDING s.r.o. (IČO 27763897)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-22-03-0043
-
Konec vyřazení z provozu FRÝDEK-MÍSTEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2024 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-23-03-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2025 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-24-02-0249
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-25-02-0242
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel MSK Transport & Logistic s.r.o. (IČO 22328459)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2027 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-26-02-0127
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (RENAULT T 2014 v ČR obvykle 4,2, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 67 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT T
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- T
- Typ
- / HD001
- Varianta
- CKZ42A
- Verze
- NARRT4680M
- Typ kód
- HD001
- VIN
- VF610A367FD001196
- PČV
- 14431566
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 3. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 2. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- DTI 13 520 EUVI - TR25B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 390 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012B*
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2534/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 8153
- Hmotnosti provozní Do
- 8153
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 21000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 45000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R22.5 160J / 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8706-033-00
- ES/EU
- e2*2007/46*0229*
- Číslo ORV
- UBM289920
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
#20: 22.5 X 11.75 až 12.25 ET 120; 385/55 R22.5 158G
22.5 X 9.00 až 9.75 ET 176; 315/70 R22.5 156G
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. v platném znění.
VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMA ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY
SPOTŘEBY STANOVÍ PROVOZOVATEL VOZIDLA
VOZIDLO JE VYBAVENO KLIMATIZACÍ
STÁT POSLEDNÍ REGISTRACE RAKOUSKO,REGISTRAČNÍ ZNAČKA W-46BNM,TP RAKOUSKO Č.A 39667788
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF610A367FD001196
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.