RENAULT T

  • 2016
  • MODRÁ
  • .
  • 12777 cm³
  • 390 kW ≈ 530 k

VINVF610A368GD005114

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF610A368GD005114

STK propadla 23. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
T
Typ
/ HD001
Datum 1. registrace
7. 4. 2016
Datum 1. registrace v ČR
16. 10. 2019
Barva
MODRÁ
Palivo
.
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
390 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 23. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
428 211 km
při prohlídce 23. 10. 2025
1
Vlastníků v registru
PROKVATRO spol. s r.o.
od 16. 10. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 4. 2016 První registrace Registr silničních vozidel
16. 10. 2019 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
16. 10. 2019 Nový vlastník a provozovatel PROKVATRO spol. s r.o. (IČO 25048741) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000500 000 202020212022202320242025 8. 10. 2019: 167 729 km9. 10. 2019: 167 729 km2. 10. 2020: 269 426 km26. 10. 2021: 376 762 km22. 7. 2022: 388 661 km29. 9. 2022: 392 069 km25. 10. 2022: 393 056 km15. 3. 2023: 399 362 km26. 10. 2023: 409 146 km1. 11. 2024: 419 534 km1. 11. 2024: 419 536 km23. 10. 2025: 428 210 km23. 10. 2025: 428 211 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 10. 2025 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3505) 428 211 km způsobilé bez závad 23. 10. 2026
23. 10. 2025 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 428 210 km způsobilé bez závad 23. 10. 2026
1. 11. 2024 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3505) 419 536 km způsobilé bez závad 1. 11. 2025
1. 11. 2024 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 419 534 km způsobilé bez závad 1. 11. 2025
26. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 409 146 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
26. 10. 2024
15. 3. 2023 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 399 362 km způsobilé bez závad
25. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 393 056 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
25. 10. 2023
29. 9. 2022 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 392 069 km způsobilé bez závad
22. 7. 2022 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 388 661 km způsobilé bez závad
26. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 376 762 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
26. 10. 2022
2. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 269 426 km způsobilé bez závad 2. 10. 2021
9. 10. 2019 Před registrací Litoměřice (č. 3505) 167 729 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
9. 10. 2019
8. 10. 2019 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 167 729 km způsobilé bez závad 8. 10. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2019 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-19-10-0558
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2020 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel PROKVATRO spol. s r.o. (IČO 25048741)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-20-10-0128
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-10-1880
  6. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-22-07-0234
  7. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-22-10-0001
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2023 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-10-1458
  9. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-03-0276
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2024 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-23-10-1415
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2025 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-24-11-0046
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2026 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-25-10-1079
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
T
Typ
/ HD001
Varianta
CKZ42A
Verze
NARRT4680M*
Typ kód
HD001
VIN
VF610A368GD005114
PČV
16016286
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, FRANCIE
Datum 1. registrace
7. 4. 2016
Datum 1. registrace v ČR
16. 10. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 13 520 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
390 / 1800
Palivo
.
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014B
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
627/2014B
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2534/ 3910
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8358
Hmotnosti zatížení SZ
12642
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
21000/ 21000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 13000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 5000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22,5/ 22,5 x 11,75, 160K
315/70 R22,5/ 22,5 x 9,00, 150L
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UJ367424
Číslo ORV
UAX063429
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*D2 verze: NARRT4680M0NA371NA1
*14: 3910 - 4000
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn a dodatků.

Další ověření (externí odkazy)