RENAULT T
- 2016
- HNĚDÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 390 kW ≈ 530 k
VINVF610A368GD005307
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF610A368GD005307
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- T
- Typ
- / HD001
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2016
- Barva
- HNĚDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 390 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Melchiorre s.r.o. (IČO 24761753) od 7. 7. 2016
- Vlastník: Melchiorre s.r.o. (IČO 24761753) od 14. 9. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 645–876 tis. km (medián 756 228 km, 228 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 7. 2016 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 7. 7. 2016 | Nový provozovatel | Melchiorre s.r.o. (IČO 24761753) | Registr silničních vozidel |
| 14. 9. 2022 | Nový vlastník | Melchiorre s.r.o. (IČO 24761753) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 1. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 777 865 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 1. 2026 |
| 13. 1. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 410108) | 777 864 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2026 |
| 4. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3100) | 772 727 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 4. 12. 2024 |
| 11. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3100) | 675 841 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 10. 2024 |
| 12. 9. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 577 737 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 9. 2023 |
| 9. 9. 2022 | Měření emisí | Praha (č. 410108) | 577 704 km | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2023 |
| 10. 8. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 486 684 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 8. 2022 |
| 10. 8. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 410108) | 486 683 km | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2023 |
| 13. 7. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 387 373 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2021 |
| 13. 7. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 410108) | 387 372 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2021 |
| 8. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3100) | 291 027 km | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2020 |
| 10. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3416) | 190 709 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2019 |
| 17. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | 89 629 km | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel Melchiorre s.r.o. (IČO 24761753)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2017Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2018 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-17-07-0141
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2019 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-18-07-0086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2020 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-19-07-0375
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2021 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-20-07-0644
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2022 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-08-0602
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2023 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-22-09-0555
-
Nový vlastník Melchiorre s.r.o. (IČO 24761753)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-23-10-0695
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-24-11-0078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2026 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-25-01-0456
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (RENAULT T 2016 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 14 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 100 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT T
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- T
- Typ
- / HD001
- Varianta
- CKZ42A
- Verze
- NARRT4680
- Typ kód
- HD001
- VIN
- VF610A368GD005307
- PČV
- 14115157
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- DTI 13 520 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 390 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2534/ 0
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 8419
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 21000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55R22.5 158L/ 22.5X11.75
315/70R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 8706-206-12
- ES/EU
- e2*2007/46*0229*12
- Číslo ORV
- UBN867559
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [
#D.2: HD001; CKZ42A; NARRT4680M0NA371NA1
#V.9: 627/2014B; EURO 6 B
*20: 385/65 R22,5 158 L 22,5 X 11,75
. 315/70 R22,5 156 L 22,5 X 9,00
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF610A368GD005307
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.