RENAULT T

  • 2016
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 390 kW ≈ 530 k

VINVF610A36XGD005258

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF610A36XGD005258

STK končí 22. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
T
Typ
HD001
Datum 1. registrace
16. 5. 2016
Datum 1. registrace v ČR
16. 5. 2016
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
390 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 44 dnů
platnost do 22. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
783 456 km
při prohlídce 15. 1. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 684–943 tis. km (medián 812 368 km, 164 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Josef Husák
od 22. 1. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 5. 2016 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
16. 5. 2016 Nový provozovatel Black & White truck s.r.o. (IČO 02032660) Registr silničních vozidel
10. 5. 2017 Nový provozovatel Josef Husák (IČO 47788542) Registr silničních vozidel
1. 7. 2019 Nový provozovatel Josef Husák (IČO 72747315) Registr silničních vozidel
22. 1. 2021 Nový vlastník Josef Husák (IČO 72747315) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 20182020202220242026 9. 5. 2017: 122 482 km18. 4. 2018: 198 924 km18. 4. 2018: 198 932 km9. 4. 2019: 278 106 km26. 6. 2019: 301 898 km9. 4. 2020: 385 523 km7. 1. 2021: 451 241 km4. 1. 2022: 555 717 km5. 1. 2022: 555 782 km5. 1. 2023: 631 307 km2. 1. 2024: 706 410 km27. 12. 2024: 742 213 km27. 12. 2024: 742 214 km21. 1. 2025: 744 387 km12. 2. 2025: 745 507 km22. 12. 2025: 781 973 km15. 1. 2026: 783 456 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 1. 2026 Opakovaná STK Obrnice (č. 3515) 783 456 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 12. 2026
22. 12. 2025 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 781 973 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 8.2.2.2.1.3 U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
21. 1. 2026
4. 3. 2025 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) – způsobilé bez závad
12. 2. 2025 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 745 507 km způsobilé bez závad
21. 1. 2025 Opakovaná STK Plzeň (č. 3413) 744 387 km způsobilé bez závad 27. 12. 2025
27. 12. 2024 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) 742 214 km dočasně způsobilé
4 vážné
  • 4.8.2.1.7 Umístění odrazek na vozidle, nesplňuje požadavky na jejich uspořádání, orientaci, třídu odrazky nebo umístění vzhledem k šířce, výšce nebo délce vozidla, úhlovému naklopení všemi směry (±3°) či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky jejich geometrické viditelnosti. vážná
  • 4.12.2.1.2 Skutečný stav zapojených (jiných) světelných zařízení neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). vážná
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
26. 1. 2025
27. 12. 2024 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 742 213 km způsobilé bez závad 27. 12. 2025
2. 1. 2024 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 706 410 km způsobilé bez závad 2. 1. 2025
5. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 631 307 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 1. 2024
5. 1. 2022 Opakovaná STK Obrnice (č. 3515) 555 782 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 1. 2023
4. 1. 2022 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 555 717 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
3. 2. 2022
7. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 451 241 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 1. 2022
9. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 385 523 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
9. 4. 2021
26. 6. 2019 Evidenční kontrola Plzeň (č. 3413) 301 898 km způsobilé bez závad
9. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 278 106 km způsobilé bez závad 9. 4. 2020
18. 4. 2018 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) 198 932 km způsobilé bez závad 18. 4. 2019
18. 4. 2018 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 198 924 km – bez závad 18. 4. 2019
9. 5. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) 122 482 km způsobilé bez závad 9. 5. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Black & White truck s.r.o. (IČO 02032660)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2017
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-17-05-1630
  3. Nový provozovatel Josef Husák (IČO 47788542)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-18-04-4735
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-19-04-2491
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-19-06-6110
  7. Nový provozovatel Josef Husák (IČO 72747315)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-20-04-2091
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2022 · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC · protokol CZ-3514-21-01-0140
  10. Nový vlastník Josef Husák (IČO 72747315)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2022 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 434 01, OBRNICE · protokol CZ-3515-22-01-0025
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2023 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 434 01, OBRNICE · protokol CZ-3515-22-01-0037
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-23-01-0963
  14. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  15. Konec vyřazení z provozu PODBOŘANY
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2025 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 434 01, OBRNICE · protokol CZ-3515-24-01-0013
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-24-12-4931
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-25-01-3659
  19. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-02-0189
  20. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-03-0095
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2026 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 434 01, OBRNICE · protokol CZ-3515-25-12-0245
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2026 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 434 01, OBRNICE · protokol CZ-3515-26-01-0137
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
T
Typ
HD001
Varianta
CKZ42A
Verze
NARRT4675M0NA371NA1
Typ kód
HD001
VIN
VF610A36XGD005258
PČV
14024710
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS
Datum 1. registrace
16. 5. 2016
Datum 1. registrace v ČR
16. 5. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 13 520 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
390 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2534
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8387
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5 160 K / 22.5X11.75
315/70R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8706-211-12
Číslo ORV
UBI761899
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2: HD001; CKZ42A; NARRT4675M0NA371NA1
#V.9: 627/2014B; EURO 6 B
VARIABILNÍ PROVEDENÍ: *20: 22,5X11.75; 385/65 R22.5 158L; 22,5X9,00; 315/70 R22,5 154L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)