RENAULT T 460 4X2

  • 2016
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINVF611A161GD012891

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 3:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF611A161GD012891

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Švýcarská konfederace). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 125 dnů (9. 5. 2023 až 11. 9. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
T 460 4X2
Typ
HD001
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
4. 1. 2016
Datum 1. registrace v ČR
9. 5. 2023
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
T1b – TRAKTOR KOLOVÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
613 195 km
při prohlídce 30. 4. 2025
2
Vlastníci v registru
FT Servis s.r.o.
od 11. 9. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 1. 2016 První registrace Registr silničních vozidel
9. 5. 2023 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
9. 5. 2023 Nový vlastník a provozovatel marcus cargo s.r.o. (IČO 06742963) Registr silničních vozidel
11. 9. 2023 Nový vlastník a provozovatel FT Servis s.r.o. (IČO 27686868) Registr silničních vozidel
10. 10. 2023 Nový provozovatel CARGOMAX Partner s.r.o. (IČO 10814949) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

560 000580 000600 000620 000 20242025 3. 5. 2023: 566 545 km25. 4. 2024: 604 804 km25. 4. 2024: 607 804 km11. 4. 2025: 612 334 km30. 4. 2025: 613 195 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 4. 2025 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 613 195 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
30. 4. 2027
11. 4. 2025 Měření emisí Brno (č. 570206) 612 334 km způsobilé bez závad 11. 4. 2029
25. 4. 2024 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 607 804 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 4. 2025
25. 4. 2024 Měření emisí Brno (č. 570206) 604 804 km způsobilé bez závad 25. 4. 2025
3. 5. 2023 Před registrací + měření emisí Brno (č. 3757) 566 545 km způsobilé bez závad 3. 5. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-23-05-0146
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel marcus cargo s.r.o. (IČO 06742963)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Nový vlastník a provozovatel FT Servis s.r.o. (IČO 27686868)
  5. Nový provozovatel CARGOMAX Partner s.r.o. (IČO 10814949)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2025 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 618 00, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-24-04-0192
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2027 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 618 00, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-25-04-0172
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Švýcarská konfederace (datum dovozu není v registru uvedeno)

Zprávy z registru

  • 25TZV0230

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
T 460 4X2
Typ
HD001
Varianta
CPZ42A
Verze
NARRE6680M0NA371NA1
Typ kód
HD001
VIN
VF611A161GD012891
PČV
17883891
Druh vozidla
TRAKTOR KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1b
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
4. 1. 2016
Datum 1. registrace v ČR
9. 5. 2023
Druh (typ)
(99) TAHAČ NÁVĚSŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 11 460 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,55
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1350
Za jízdy
77.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5950/ 2550/ 3950
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
7911
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
21000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
42089/ 36089
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5 160 K/ 22.5X11.75
315/70R22.5 150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RAMAT servis s.r.o., ZLIV, ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBO522331
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
09.05.2023 DOVOZ:ŠVÝCARSKO,1.REGISTRACE V ZAHRANIČÍ 04.01.2016
12.05.2023 ÚŘEDNÍ OPRAVA KOLONKY V.9.
Dne 13.2.2025 provedena přestavba vozidla - změna kategorie
Původní záznamy zůstávají v platnosti
Vozidlo je vybaveno ochrannou konstrukcí při převrácení, rám typu 7rops7 v.č.251010
Vozidlo je vybaveno výrobním štítkem základního vozidla výrobce RENAULT TRUCKS SAS s vyznačením typového schválení e2*2007/46*0229 a doplňkovým výrobním štítkem po přestavbě, který je umístěn v blízkosti výrobního štítku vozidla.
Vozidlo po přestavbě plní požadavky stanovené zák. 56/2001 Sb. a splňuje seznam všech regulačních aktů podle Nařízení (EU) č.167/2013.
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.

Další ověření (externí odkazy)