RENAULT T
- 2016
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINVF611A165GD016992
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF611A165GD016992
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 2. 11. 2020. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- T
- Typ
- HD001
- Datum 1. registrace
- 19. 5. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 11. 2020
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Radoslav Procházka (IČO 12039632) od 2. 11. 2020
- Provozovatel: Radoslav Procházka (IČO 12039632) od 2. 11. 2020
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 684–943 tis. km (medián 812 368 km, 164 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 5. 2016 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 11. 2020 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 2. 11. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Radoslav Procházka (IČO 12039632) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 8. 2026 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 520 784 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 8. 2027 |
| 12. 8. 2026 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551001) | 520 777 km | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2027 |
| 6. 5. 2026 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 502 867 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 1. 2026 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 482 878 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 10. 2025 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 468 816 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 10. 2026 |
| 20. 10. 2025 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551001) | 468 809 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2026 |
| 16. 9. 2025 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 461 815 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 10. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 401 407 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 10. 2025 |
| 18. 10. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551001) | 401 400 km | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2025 |
| 26. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 340 734 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 10. 2024 |
| 27. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 284 602 km | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2023 |
| 4. 11. 2021 | Opakovaná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 219 896 km | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2022 |
| 29. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 218 650 km | nezpůsobilé | 2 vážné
| |
| 3. 2. 2021 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 166 057 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 10. 2020 | Před registrací | Ústí nad Labem (č. 3516) | 150 279 km | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2020 |
| 27. 10. 2020 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451034) | 150 278 km | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-10-2741Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel Radoslav Procházka (IČO 12039632)
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-02-0054
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2021 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-21-10-1822
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2022 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-21-11-0279
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2023 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-22-10-1569
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2024 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-23-10-1473
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2025 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-24-10-1034
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-09-0247
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2026 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-25-10-1016
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-26-01-0197
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-26-05-0053
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2027 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-26-08-0448
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- T
- Typ
- HD001
- Varianta
- CPZ42A
- Verze
- NARRE6675M
- Typ kód
- HD001
- VIN
- VF611A165GD016992
- PČV
- 16536890
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS
- Datum 1. registrace
- 19. 5. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 11. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- DTI 11 460 EUVI - TR25B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 627/2014B
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1350
- Za jízdy
- 77.3
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2534/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 7925
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 13000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70R 22.5 156L/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8706-008-00
- Číslo TP
- UL099554
- Číslo ORV
- UBB024291
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ SRN
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. V PLATNÉM ZNĚNÍ.
DOVOZ SRN, ODEBRÁN TP: WU437221, RZ: GÖ 571U
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF611A165GD016992
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.