RENAULT T
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINVF611A167FD005653
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 9:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF611A167FD005653
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 5 dnů (30. 12. 2020 až 4. 1. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- T
- Typ
- / HD001
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 12. 12. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 2014
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Autobazar BLESK, s.r.o. (IČO 28173155) od 30. 6. 2026
- Provozovatel: Autobazar BLESK, s.r.o. (IČO 28173155) od 30. 6. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 732–1 031 tis. km (medián 860 706 km, 94 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 12. 2014 | První registrace | BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581) | Registr silničních vozidel |
| 22. 7. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) | Registr silničních vozidel |
| 3. 5. 2016 | Nový vlastník | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 3. 5. 2016 | Nový provozovatel | Marek Zíka (IČO 72162104) | Registr silničních vozidel |
| 30. 12. 2020 | Nový vlastník | Marek Zíka (IČO 72162104) | Registr silničních vozidel |
| 4. 1. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Vojtěch Koutenský (IČO 08396523) | Registr silničních vozidel |
| 9. 2. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Navrkal (IČO 05779570) | Registr silničních vozidel |
| 16. 5. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2025 | Nový provozovatel | Lemgotre s.r.o. (IČO 17163048) | Registr silničních vozidel |
| 30. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Autobazar BLESK, s.r.o. (IČO 28173155) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 12. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 873 491 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 12. 2027 |
| 2. 1. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 764 269 km | způsobilé | bez závad | 2. 1. 2026 |
| 2. 1. 2025 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 764 268 km | způsobilé | bez závad | 2. 1. 2027 |
| 22. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 667 721 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 12. 2025 |
| 21. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 596 833 km | způsobilé | bez závad | 21. 12. 2024 |
| 6. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3814) | 562 330 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3201) | 561 686 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 555 581 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 12. 2022 |
| 23. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 464 858 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 12. 2021 |
| 27. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 386 234 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 12. 2020 |
| 27. 12. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 302 761 km | způsobilé | bez závad | 27. 12. 2019 |
| 28. 12. 2017 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeňský kraj (č. 3413) | 224 805 km | způsobilé | bez závad | 28. 12. 2018 |
| 30. 12. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 145 310 km | způsobilé | bez závad | 30. 12. 2017 |
| 22. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3318) | 87 148 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 1. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 86 992 km | způsobilé | bez závad | 14. 1. 2017 |
| 21. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3812) | 70 556 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2015
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-15-07-0309Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2017 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-16-01-0118Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2017 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-16-04-0256Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel Marek Zíka (IČO 72162104)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-16-12-4332
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-12-4763
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-12-4505
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-12-5148
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-12-5021
-
Nový vlastník Marek Zíka (IČO 72162104)
-
Nový vlastník a provozovatel Vojtěch Koutenský (IČO 08396523)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2022 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-21-12-0172
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-22-02-0027
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Navrkal (IČO 05779570)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PŘEŠTICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-05-0678
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-12-1325
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-12-1338
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-01-0007
-
Nový provozovatel Lemgotre s.r.o. (IČO 17163048)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-12-0981
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OPAVA
-
Nový vlastník a provozovatel Autobazar BLESK, s.r.o. (IČO 28173155)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Alternativní rozměr pneu
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 8 (RENAULT T 2014 v ČR obvykle 4,2, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 67 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT T
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- T
- Typ
- / HD001
- Varianta
- CPZ42A
- Verze
- NARRE6667K5NA
- Typ kód
- HD001
- VIN
- VF611A167FD005653
- PČV
- 13312990
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 12. 12. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- DTI 11 460 EUVI - TR25B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014B*
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.55
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1350
- Za jízdy
- 77.3
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5995/ 2534/
- Rozvor [mm]
- 3805
- Provozní hmotnost
- 7911
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18200/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6700/ 6700
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/60 R22.5 150L / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 147L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ASR
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 8706-0039
- ES/EU
- e2*2007/46*0229*
- Číslo ORV
- UBN184023
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ČSOB 650160462 OD 11.12.2014 - 31.12.2014; ČPP,Č.3303025584- OD 8.7.2015-7.7.2016
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: 5 974 AŽ 10 000]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E2*2007/46*0229*08
*23: 2
*36: 18 600/18 000
*37: 7 100/7 100; 11 500/11 500
*41: 50 000/45 000
*57: AUT
#V.9: 136/2014B; EURO VI-B
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. V PLATNÉM ZNĚNÍ.
*22,5X9.00 AŽ 9.75 ET176, 295/60 R22.5 147G(2)
DNE 09.10.2023 ZAEVIDOVÁNÍ ALT. PROVEDENÍ: N.1: 315/60 R22.5 152G, 9.00-9.75// 315/70 R22.5 152G, 9.00-9.75// 385/55 R22.5 158G, 11.75-12.25// 385/65 R22.5 158G, 11.75-12.25// N.2: 315/60 R22.5 148G, 9.00-9.75// 315/70 R22.5 148G, 9.00-9.75
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF611A167FD005653
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.