RENAULT T 460.26 6X2

  • 2016
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINVF611C164GD002867

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF611C164GD002867

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Finská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
T 460.26 6X2
Typ
/ HD003
Datum 1. registrace
4. 4. 2016
Datum 1. registrace v ČR
12. 4. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
594 211 km
při prohlídce 9. 7. 2026
1
Vlastník v registru
Václav Koláček
od 12. 4. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 4. 2016 První registrace Registr silničních vozidel
12. 4. 2022 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
12. 4. 2022 Nový vlastník a provozovatel Václav Koláček (IČO 64599361) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

400 000500 000600 000 2023202420252026 5. 4. 2022: 442 132 km19. 4. 2023: 477 594 km19. 4. 2024: 519 594 km25. 6. 2024: 522 072 km26. 6. 2025: 564 140 km26. 6. 2025: 564 141 km7. 5. 2026: 593 925 km11. 6. 2026: 594 200 km9. 7. 2026: 594 211 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 7. 2026 Opakovaná STK Přerov (č. 3812) 594 211 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
11. 6. 2027
11. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3812) 594 200 km dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 1.1.14.1.4 Brzdový kotouč s rýhami. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 6. 2027
7. 5. 2026 Technická silniční kontrola Zlín (č. 7715) 593 925 km nezpůsobilé
3 vážné, 1 nebezpečná
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 1.1.14.1.5 Brzdový kotouč s lomem (trhlinou) ve funkční části kotouče, který zasahuje do jeho okraje, nebo trhlina v délce přesahující zjevně 2/3 šířky funkční plochy kotouče nebo s trhlinami. vážná
  • 8.4.1.1.2 Nadměrný únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který bezprostředně poškozuje životní prostředí nebo bezprostředně ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu. nebezpečná
  • 7.9.4 Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení (vztahuje se pouze na vozidlo s povinností být vybaveno záznamovým zařízením) nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. vážná
26. 6. 2025 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 564 141 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
26. 6. 2026
26. 6. 2025 Měření emisí Přerov (č. 180805) 564 140 km způsobilé bez závad 26. 6. 2026
25. 6. 2024 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 522 072 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 6. 2025
25. 6. 2024 Měření emisí Olomouc (č. 480557) – způsobilé bez závad 25. 6. 2025
19. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3812) 519 594 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.4.1.6 Sada (pár) světlometů zjevně nesplňuje předepsané fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla). vážná
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
19. 4. 2025
5. 9. 2023 Technická silniční kontrola Zlín (č. 7715) – způsobilé bez závad
19. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3812) 477 594 km způsobilé bez závad 19. 4. 2024
5. 4. 2022 Před registrací + měření emisí Přerov (č. 3812) 442 132 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 4. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-04-0050
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Václav Koláček (IČO 64599361)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-04-0240
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-23-09-0001
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-04-0321
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-06-0644
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2026 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-25-06-0431
  9. Technická silniční kontrola výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-26-05-0042
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2026 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-26-06-0244
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2027 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-26-07-0141
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Finská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (45)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
T 460.26 6X2
Typ
/ HD003
Typ kód
HD003
VIN
VF611C164GD002867
PČV
17324474
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
Datum 1. registrace
4. 4. 2016
Datum 1. registrace v ČR
12. 4. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 11 460 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 1-TŘETÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.55
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1350
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6500/ 2550/
Rozvor [mm]
2575+1325
Provozní hmotnost
8000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
7500/ 7500
11500/ 11500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
68000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156/- L/ 22.5X9,00
315/70R22.5 156/- L/ 22.5X9,00
315/70R22.5 156/150 L (2)/ 22.5X9,00
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e2*2007/46*0230
Číslo TP
UM565248
Číslo ORV
UBC631014
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ FINSKO ORV č. UBC 631014 založeno do zadržených dne 12.5.2026.
Další záznamy
ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ PNEUMATIK A RÁFKŮ KOL DLE ÚDAJŮ VÝROBCE VOZIDLA.
DOVOZ FINSKO, ČJ.:R-088/PD/2022, 1.REGISTRACE VOZIDLA DNE 04.04.2016.

Další ověření (externí odkazy)