RENAULT MAGNUM DXI 460.24S PR 6X2 - EU

  • 2008
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINVF617CKA000000717

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF617CKA000000717

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 50 dnů (8. 4. 2015 až 28. 5. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MAGNUM DXI 460.24S PR 6X2 - EU
Typ
RENAULT MAGNUM DXI 460.24S PR 6X2 - E / MAGNUM P 6X2
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
1. 12. 2008
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2008
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 20. 6. 2020
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
860 440 km
při prohlídce 19. 7. 2019
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
VAMBA s.r.o.
od 28. 5. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 12. 2008 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
1. 12. 2008 Nový provozovatel GOLEM - autodoprava s.r.o. (IČO 26329352) Registr silničních vozidel
7. 6. 2010 Nový provozovatel ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
2. 7. 2010 Nový provozovatel M + N společnost s ručením omezeným (IČO 47450185) Registr silničních vozidel
17. 1. 2012 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
8. 4. 2015 Nový vlastník a provozovatel Vegalon a.s. (IČO 24135313) Registr silničních vozidel
28. 5. 2015 Nový vlastník a provozovatel VAMBA s.r.o. (IČO 24208761) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 20102012201420162018 25. 11. 2009: 139 610 km30. 6. 2010: 217 212 km23. 11. 2010: 281 706 km23. 11. 2011: 426 970 km20. 11. 2012: 546 923 km20. 6. 2014: 628 467 km26. 3. 2015: 753 961 km25. 5. 2015: 761 155 km16. 9. 2015: 679 836 km16. 9. 2016: 689 827 km19. 9. 2017: 777 945 km23. 10. 2018: 859 937 km20. 6. 2019: 860 003 km20. 6. 2019: 860 038 km19. 7. 2019: 860 440 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 7. 2019 Opakovaná STK Jičín (č. 3615) 860 440 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
20. 6. 2020
20. 6. 2019 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 860 038 km dočasně způsobilé
8 lehkých, 4 vážné
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.1.2 Vozidlo není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. vážná
  • 4.2.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. vážná
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.2.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby, pružiny) upevnění kabiny, karoserie nebo nástavby k podvozku nebo rámu vozidla jsou uvolněné, poškozené nebo chybí nebo spojení zjevně neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
20. 7. 2019
20. 6. 2019 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 860 003 km způsobilé bez závad 20. 6. 2020
23. 10. 2018 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 859 937 km způsobilé bez závad 23. 10. 2019
19. 9. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 777 945 km způsobilé
8 lehkých
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
19. 9. 2018
16. 9. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 689 827 km způsobilé
6 lehkých
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.5.1.2.1 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 9. 2017
16. 9. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 679 836 km nižší než dříve způsobilé
8 lehkých
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
16. 9. 2016
25. 5. 2015 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3615) 761 155 km způsobilé bez závad
26. 3. 2015 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3106) 753 961 km způsobilé bez závad
20. 6. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 628 467 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
20. 6. 2015
20. 11. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 546 923 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 11. 2013
23. 11. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 426 970 km způsobilé
5 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 11. 2012
23. 11. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3601) 281 706 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 11. 2011
30. 6. 2010 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3601) 217 212 km způsobilé bez závad 30. 6. 2010
25. 11. 2009 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 139 610 km způsobilé bez závad 25. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel GOLEM - autodoprava s.r.o. (IČO 26329352)
  2. Nový provozovatel ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2010 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV
  4. Nový provozovatel M + N společnost s ručením omezeným (IČO 47450185)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2012 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN
  6. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  10. Nový vlastník a provozovatel Vegalon a.s. (IČO 24135313)
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN
  12. Nový vlastník a provozovatel VAMBA s.r.o. (IČO 24208761)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-09-0254
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-06-0274
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-07-0254
  18. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  19. Konec vyřazení z provozu VRCHLABÍ
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MAGNUM DXI 460.24S PR 6X2 - EU
Typ
RENAULT MAGNUM DXI 460.24S PR 6X2 - E / MAGNUM P 6X2
Varianta
850
Verze
44.0
Typ kód
MAGNUM P 6X2
VIN
VF617CKA000000717
PČV
8872390
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
1. 12. 2008
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2008
Druh (typ)
VALNÍKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DXI 13 460 EC06B TR40
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2006/51E
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,57
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1350
Za jízdy
78.7

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10200/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
5120+1350
Provozní hmotnost
10700
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
24500/ 24500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6700/ 6700
11500/ 11500
6700/ 6700
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
19500/ 19500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
7700
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/60 R 22.5 150/147 G / 22.5 X 9.00 ET 161
295/60 R 22.5 150/147 G [2] / 22.5 X 9.00 ET 161
295/60 R 22.5 150/147 G / 22.5 X 9.00 ET 161
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHWARZMÜLLER, TSCHECHIEN S.R.O., ČR
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50 - X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
6407-517-02
Číslo TP
UD032101
Číslo ORV
UAO460971
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
LEASING, UKONČENÍ LS

Další ověření (externí odkazy)