RENAULT MAGNUM
- 2006
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 12780 cm³
- 368 kW ≈ 500 k
VINVF617GKA000000072
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 23:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF617GKA000000072
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 178 dnů (4. 2. 2013 až 1. 8. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MAGNUM
- Typ
- / TR500
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 8. 3. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 2. 2013
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12780 cm³
- Výkon
- 368 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEPRA mining s.r.o. (IČO 25842234) od 13. 1. 2020
- Provozovatel: ZEPRA mining s.r.o. (IČO 25842234) od 13. 1. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 3. 2006 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 2. 2013 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 2. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Milan Šedina (IČO 12793779) | Registr silničních vozidel |
| 1. 8. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | IWONA KATARZYNA MRUK | Registr silničních vozidel |
| 31. 3. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | SŠ TRANSPORT s.r.o. (IČO 26866889) | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | ZEPRA mining s.r.o. (IČO 25842234) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Milan Šedina (IČO 12793779)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2014 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2013 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice
-
Nový vlastník a provozovatel IWONA KATARZYNA MRUK
-
Nový vlastník a provozovatel SŠ TRANSPORT s.r.o. (IČO 26866889)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
-
Vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
-
Konec vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-16-12-0121
-
Konec vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2018 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-17-12-0086
-
Konec vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2020 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-19-04-0044
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2020 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-20-01-0027
-
Nový vlastník a provozovatel ZEPRA mining s.r.o. (IČO 25842234)Konec vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2021 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-04-0115
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2022 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-21-11-0083
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2024 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-23-02-1028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2025 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-24-05-1445
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2026 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-25-05-0136
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2027 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-26-05-0764
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (RENAULT MAGNUM 2006 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,3 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,4 %
Srovnáváme s 203 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MAGNUM
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MAGNUM
- Typ
- / TR500
- Varianta
- E4
- Typ kód
- TR500
- VIN
- VF617GKA000000072
- PČV
- 12531638
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 8. 3. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 2. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 13-500-EC06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 368 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12780
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1350
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5910/ 2500/ 3679
- Rozvor [mm]
- 3920
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7950
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
12000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R 22.5 154/150 L/ 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UD978328
- Číslo ORV
- UAY233412
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 1.8.2013 vývoz Polsko
- Další záznamy
- Dovoz Slovenská republika
Datum první registrace v TP SR 08.03.2006
Spotřebu paliva výrobce neudává, stanoví provozovatel vozidla
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 9.75 x 22.5; 315/60 R22.5-9.00
9.75 x 22.5; 295/60 R22.5-9.00
12.25 x 22.5; 385/55 R22.5-11.75
9.75 x 22.5; 315/60 R22.5-9.00
Vozidlo plní podmínky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VF617GKA000000072
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.