RENAULT MAGNUM DXI 460.19 T 4X2 - EURO

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12780 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINVF617GKA000000758

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 13:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF617GKA000000758

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MAGNUM DXI 460.19 T 4X2 - EURO
Typ
/ MAGNUM T 4X2
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
15. 11. 2006
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2006
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12780 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
1 768 735 km
při prohlídce 23. 11. 2023
stav v některé prohlídce nižší než dříve
5
Vlastníků v registru
Truck Centrum Ladman s.r.o.
od 23. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 11. 2006 První registrace VB Leasing CZ, spol. s r.o. Registr silničních vozidel
15. 11. 2006 Nový vlastník a provozovatel Vladimír Hrubý (IČO 11303352) Registr silničních vozidel
1. 2. 2013 Nový vlastník a provozovatel THUNDER SPEED s.r.o. (IČO 24168122) Registr silničních vozidel
23. 4. 2026 Nový vlastník a provozovatel Truck Centrum Ladman s.r.o. (IČO 27936473) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 0002 000 000 2010201220142016201820202022 30. 10. 2009: 396 000 km27. 10. 2010: 523 400 km26. 10. 2011: 642 000 km25. 10. 2012: 747 629 km29. 1. 2013: 782 299 km23. 10. 2013: 763 700 km10. 11. 2014: 979 150 km10. 11. 2014: 979 163 km9. 11. 2015: 1 094 662 km9. 11. 2015: 1 094 654 km24. 11. 2016: 1 198 397 km24. 11. 2017: 1 307 898 km21. 11. 2018: 1 409 249 km27. 11. 2019: 1 517 936 km3. 12. 2019: 1 518 033 km26. 11. 2020: 1 619 006 km25. 11. 2021: 1 718 718 km25. 11. 2021: 1 718 719 km24. 11. 2022: 1 748 944 km23. 11. 2023: 1 768 734 km23. 11. 2023: 1 768 735 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 4. 2026 Evidenční kontrola Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) – způsobilé bez závad
23. 11. 2023 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 1 768 735 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 11. 2024
23. 11. 2023 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 1 768 734 km způsobilé bez závad 23. 11. 2024
24. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 1 748 944 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 11. 2023
25. 11. 2021 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 1 718 719 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 11. 2022
25. 11. 2021 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 1 718 718 km způsobilé bez závad 25. 11. 2022
26. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 1 619 006 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 11. 2021
3. 12. 2019 Opakovaná STK Olomouc (č. 3818) 1 518 033 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 11. 2020
27. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 1 517 936 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 4 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.5.1.2 Únik média (kapalina / vzduch) z posilovače řízení. vážná
  • 4.1.1.1.3 Nesvítí některý povinný světlomet. vážná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.6.1.2 Vozidlo není vybaveno stanoveným minimálním počtem zakládacích klínů ke kolům nebo zakládací klín neodpovídá požadavkům nebo je poškozen natolik, že neplní svoji funkci. vážná
27. 11. 2020
21. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 1 409 249 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 11. 2019
24. 11. 2017 Pravidelná STK + měření emisí Olomoucký kraj (č. 3818) 1 307 898 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
24. 11. 2018
24. 11. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 1 198 397 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
24. 11. 2017
9. 11. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 1 094 654 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 0.1.5.1 Neschválená úprava umístění tabulky registrační značky na vozidle vzhledem k minimální nebo maximální výšce nad vozovkou nebo umístění tabulky registrační značky vzhledem k podélné střední rovině vozidla (vlevo nebo na střed) neodpovídá požadavkům a tyto změny umístění nejsou zapsány ve výjimce v… vážná
  • 3.1.1 popis kódu není k dispozici vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 12. 2015
9. 11. 2015 Opakovaná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 1 094 662 km způsobilé bez závad 9. 11. 2016
10. 11. 2014 Opakovaná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 979 163 km způsobilé bez závad 10. 11. 2015
10. 11. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 979 150 km nezpůsobilé
1 vážná, 2 nebezpečné
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 1.2.2.1 Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku. nebezpečná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
10. 11. 2014
23. 10. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 763 700 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
23. 10. 2014
29. 1. 2013 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3818) 782 299 km způsobilé bez závad
25. 10. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 747 629 km způsobilé bez závad 25. 10. 2013
26. 10. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 642 000 km způsobilé bez závad 26. 10. 2012
27. 10. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 523 400 km způsobilé bez závad 27. 10. 2011
30. 10. 2009 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 396 000 km způsobilé bez závad 30. 10. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VB Leasing CZ, spol. s r.o.
    Nový vlastník a provozovatel Vladimír Hrubý (IČO 11303352)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2010 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-09-10-0636
  3. Konec: vlastník VB Leasing CZ, spol. s r.o.
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2011 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-10-10-0594
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2012 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-11-10-0523
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-12-10-0617
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-13-01-0512
  8. Nový vlastník a provozovatel THUNDER SPEED s.r.o. (IČO 24168122)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-13-10-0491
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-14-11-0212
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-14-11-0176
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-15-11-0220
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-15-11-0232
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-11-0615
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-11-0654
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-11-0547
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-11-0799
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-12-0051
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-11-0663
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2022 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-11-0719
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-11-0615
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-11-0520
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  22. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-26-04-0176
  23. Nový vlastník a provozovatel Truck Centrum Ladman s.r.o. (IČO 27936473)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MAGNUM DXI 460.19 T 4X2 - EURO
Typ
/ MAGNUM T 4X2
Varianta
1100
Verze
V
Typ kód
MAGNUM T 4X2
VIN
VF617GKA000000758
PČV
12029749
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS, SAINT-PRIEST, FRANCIE
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
15. 11. 2006
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2006
Druh (typ)
TAHAČ NÁVĚSŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DXI 13-460-EC06B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12780
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2005/78D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1350
Za jízdy
78.7

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5910/ 2550/ 3770
Rozvor [mm]
4120
Provozní hmotnost
7170
Hmotnosti provozní Do
9153
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
47500/ 47500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 154/150 G / 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 G [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
G 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
6407-502-00
Číslo ORV
UBM577207
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
UDĚLENA VÝJIMKA Z § 28, ODST.(3) VYHL. Č. 243/2001 SB.: TABULKA
REGISTRAČNÍ ZNAČKY MŮŽE BÝT UMÍSTĚNA VPŘEDU VLEVO.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ BÝT
INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.

Další ověření (externí odkazy)