RENAULT MAGNUM DXI 460.19 T 4X2 - EURO

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12780 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINVF617GKA000000780

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF617GKA000000780

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MAGNUM DXI 460.19 T 4X2 - EURO
Typ
RENAULT MAGNUM DXI 460.19 T 4X2 / MAGNUM T 4X2
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
7. 11. 2006
Datum 1. registrace v ČR
7. 11. 2006
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12780 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
1 676 116 km
při prohlídce 24. 7. 2024
5
Vlastníků v registru
Truck Centrum Ladman s.r.o.
od 23. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 11. 2006 První registrace VB Leasing CZ, spol. s r.o. Registr silničních vozidel
7. 11. 2006 Nový vlastník a provozovatel Vladimír Hrubý (IČO 11303352) Registr silničních vozidel
6. 2. 2013 Nový vlastník a provozovatel THUNDER SPEED s.r.o. (IČO 24168122) Registr silničních vozidel
23. 4. 2026 Nový vlastník a provozovatel Truck Centrum Ladman s.r.o. (IČO 27936473) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 0002 000 000 200920122015201820212024 5. 11. 2008: 358 000 km4. 11. 2009: 502 000 km4. 8. 2010: 568 000 km4. 8. 2011: 710 000 km2. 8. 2012: 829 955 km30. 1. 2013: 889 376 km1. 8. 2013: 950 000 km2. 8. 2013: 950 018 km31. 7. 2014: 1 032 500 km27. 7. 2015: 1 106 067 km27. 7. 2016: 1 188 243 km31. 7. 2017: 1 266 692 km2. 8. 2018: 1 357 524 km6. 8. 2019: 1 412 677 km24. 8. 2020: 1 448 242 km31. 8. 2021: 1 478 526 km22. 7. 2022: 1 536 160 km23. 6. 2023: 1 608 086 km9. 7. 2024: 1 676 076 km24. 7. 2024: 1 676 116 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 4. 2026 Evidenční kontrola Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) – způsobilé bez závad
24. 7. 2024 Opakovaná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 1 676 116 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
9. 7. 2025
9. 7. 2024 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 1 676 076 km dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.2 Vzduchojem je nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že může být ohrožena jeho těsnost nebo spolehlivost. vážná
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
8. 8. 2024
23. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 1 608 086 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 6. 2024
22. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 1 536 160 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 7. 2023
31. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 1 478 526 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
31. 8. 2022
24. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 1 448 242 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
24. 8. 2022
6. 8. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 1 412 677 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
6. 8. 2020
2. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 1 357 524 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 8. 2019
31. 7. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 1 266 692 km způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
31. 7. 2018
27. 7. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 1 188 243 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 7. 2017
27. 7. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 1 106 067 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
27. 7. 2016
31. 7. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 1 032 500 km způsobilé bez závad 31. 7. 2015
2. 8. 2013 Opakovaná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 950 018 km způsobilé bez závad 1. 8. 2014
1. 8. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 950 000 km nezpůsobilé
1 nebezpečná
  • 2.1.3.1.2 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) jsou natolik velké vůle, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla (nebezpečí rozpojení). nebezpečná
1. 8. 2013
30. 1. 2013 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3818) 889 376 km způsobilé bez závad
2. 8. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 829 955 km způsobilé bez závad 2. 8. 2013
4. 8. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 710 000 km způsobilé bez závad 4. 8. 2012
4. 8. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 568 000 km způsobilé bez závad 4. 8. 2011
4. 11. 2009 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 502 000 km způsobilé bez závad 4. 11. 2010
5. 11. 2008 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 358 000 km způsobilé bez závad 5. 11. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VB Leasing CZ, spol. s r.o.
    Nový vlastník a provozovatel Vladimír Hrubý (IČO 11303352)
  2. Konec: vlastník VB Leasing CZ, spol. s r.o.
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2012 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  6. Nový vlastník a provozovatel THUNDER SPEED s.r.o. (IČO 24168122)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2016 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2017 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2018 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-17-07-1222
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2019 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-18-08-0050
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2020 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-19-08-0137
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2021 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-20-08-0847
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2022 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-21-08-1469
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2023 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-07-0913
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-23-06-1244
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-07-0498
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2025 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-07-1359
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  22. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-26-04-0195
  23. Nový vlastník a provozovatel Truck Centrum Ladman s.r.o. (IČO 27936473)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MAGNUM DXI 460.19 T 4X2 - EURO
Typ
RENAULT MAGNUM DXI 460.19 T 4X2 / MAGNUM T 4X2
Varianta
1100
Verze
44.0
Typ kód
MAGNUM T 4X2
VIN
VF617GKA000000780
PČV
11972594
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS, SAINT-PRIEST, FRANCIE
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
7. 11. 2006
Datum 1. registrace v ČR
7. 11. 2006
Druh (typ)
TAHAČ NÁVĚSŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DXI 13-460-EC06B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12780
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2005/78D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO V
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1350
Za jízdy
78.7

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5910/ 2550/ 3770
Rozvor [mm]
4120
Provozní hmotnost
7170
Hmotnosti provozní Do
9153
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 154/150 G / 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 G [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VF617GKA000000780
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
6407-502-00
Číslo ORV
UBM575516
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Udělena výjimka z § 28, odst.(3) vyhl. č. 253/2001 Sb.: Tabulka registrační
značky může být umístěna vpředu vlevo.
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskovách kol musí být
individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn a doplňků.

Další ověření (externí odkazy)