RENAULT MAGNUM DXI 460

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12780 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINVF617GKA000000834

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF617GKA000000834

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: NOVÝ BYDŽOV.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika), datum dovozu 24. 2. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MAGNUM DXI 460
Typ
/ 17GKA4
Datum 1. registrace
30. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
20. 8. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12780 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
351 503 km
při prohlídce 27. 5. 2019
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníků v registru
Aleš Janouch s.r.o.
od 12. 5. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 1. 2007 První registrace Registr silničních vozidel
24. 2. 2014 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
20. 8. 2014 Nový vlastník AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. (IČO 60851252) Registr silničních vozidel
20. 8. 2014 Nový provozovatel Aleš Janouch (IČO 49333488) Registr silničních vozidel
31. 8. 2016 Nový provozovatel Aleš Janouch s.r.o. (IČO 03981011) Registr silničních vozidel
27. 5. 2019 Nový vlastník PERFECT INVEST, a.s. (IČO 27736997) Registr silničních vozidel
12. 5. 2021 Nový vlastník Aleš Janouch s.r.o. (IČO 03981011) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20152016201720182019 17. 2. 2014: 1 172 581 km19. 8. 2014: 1 172 979 km10. 6. 2015: 1 238 502 km1. 7. 2015: 1 242 483 km8. 7. 2016: 1 316 424 km31. 8. 2016: 1 316 588 km29. 8. 2017: 1 347 736 km27. 5. 2019: 351 503 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 5. 2021 Evidenční kontrola Jičín (č. 3615) – způsobilé bez závad
27. 5. 2019 Evidenční kontrola Nymburk (č. 3220) 351 503 km nižší než dříve způsobilé bez závad
29. 8. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 1 347 736 km způsobilé
7 lehké
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
29. 8. 2018
31. 8. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 1 316 588 km způsobilé
8 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
31. 8. 2017
8. 7. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3220) 1 316 424 km nezpůsobilé
8 lehké, 9 vážné, 3 nebezpečné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.14.1.3 Brzdový buben nebo kotouč zjevně nadměrně opotřebený (zeslabený). vážná
  • 3.2.1.3 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané zasklení), o velikosti větší než 1/3 výšky průhledné části zasklení na výšku, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození zasklení o velikosti větší než 20 mm, které… vážná
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.2.3.1.3 Umístění obrysových svítilen na vozidle nesplňuje požadavky na jejich uspořádání nebo orientaci nebo požadavky na jejich umístění vzhledem k šířce, výšce nebo délce vozidla nebo jejich úhlovému naklopení či orientace montáže (TOP) nebo podmínky jejich geometrické viditelnosti. vážná
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá brzdová svítilna (v případě dvou a více svítilen). vážná
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 5.3.1.1.2 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou natolik velké vůle nebo spojení mechanického odpružení je natolik nespolehlivé, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
  • 5.3.1.4.2 Spojení nebo upevnění součástí stabilizátoru je natolik nespolehlivé (spojovací prvky uvolněné, prasklé nebo chybí) nebo v pohyblivém uložení stabilizátoru (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) jsou natolik velké vůle, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.2 Výfukový systém zjevně netěsný. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.2.1.1 Uchycení kabiny, karosérie nebo nástavby k podvozku nebo rámu vozidla není zjevně v jeho podélné rovně. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 2.1.3.1.2 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) jsou natolik velké vůle, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla (nebezpečí rozpojení). nebezpečná
8. 7. 2016
1. 7. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3220) 1 242 483 km způsobilé
5 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
1. 7. 2016
10. 6. 2015 Technická silniční kontrola Královéhradecký kraj (č. 8630) 1 238 502 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 3.3.4.2 Nepřípustné úpravy (např. nálepky) nebo poškození zařízení pro nepřímý výhled, které neumožňuje řidiči poskytovat tímto zařízením předepsaný nebo jasný výhled z vozidla směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo. vážná
  • 4.2.3.1.2 Skutečný stav zapojených obrysových svítilen neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). vážná
25. 6. 2015
19. 8. 2014 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3220) 1 172 979 km způsobilé bez závad
17. 2. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Středočeský kraj (č. 3239) 1 172 581 km způsobilé
11 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Některý prvek ze systému dveřních závěsů nebo dveřních zámků je nadměrně opotřebovaný, poškozený, nefunguje správně nebo chybí lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 2. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
  3. Dovoz ze zahraničí Slovenská republika
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2014 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk
    Evidenční kontrola platnost do 19. 8. 2014 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk
  5. První registrace v ČR
    Nový vlastník AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. (IČO 60851252)
    Nový provozovatel Aleš Janouch (IČO 49333488)
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  6. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2015 · stanice: MASARYKOVO NÁMĚSTÍ 1, 50401, NOVÝ BYDŽOV
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2016 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2016 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk
  9. Nový provozovatel Aleš Janouch s.r.o. (IČO 03981011)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-08-0291
  11. Vyřazení z provozu NOVÝ BYDŽOV
  12. Nový vlastník PERFECT INVEST, a.s. (IČO 27736997)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2019 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-19-05-0301
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-05-0075
  14. Nový vlastník Aleš Janouch s.r.o. (IČO 03981011)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MAGNUM DXI 460
Typ
/ 17GKA4
Varianta
41
Verze
S3
Typ kód
17GKA4
VIN
VF617GKA000000834
PČV
12954780
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS, SAINT-PRIEST, FRANCIE
Datum 1. registrace
30. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
20. 8. 2014
Druh (typ)
TAHAČ NÁVĚSŮ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP.,, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DXI 13-460-EC06B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12780
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27B2
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1350
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5910/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
4120
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8390
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 19000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 13000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
36000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 154/150 L/ 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 L/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT TRUCKS, SAINT-PRIEST, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
G50-X JOST JSK 36D
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo TP
UF344399
Číslo ORV
UBB124583
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Další výbava: klimatizace, 2 x palivová nádrž, EBS, tempomat.
Alternativní použití pneu dle TP Slovnska.
22.5 x 11.75 385/55 R 22.5 158 G - výhradně v kombinaci s 315/70,
22.5 x 9.00 315/80 R 22.5 156/150 G
22.5 x 9.00 315/60 R 22.5 152/148 G
22.5 x 8.25 295/80 R 22.5 152/148 G
22.5 x 9.00 315/80 R 22.5 156/150 G (2)
22.5 x 9.00 315/60 R 22.5 152/148 G (2)
22.5 x 8.25 295/80 R 22.5 152/148 G (2)
Vozidlo splňuje požadavky zák. č. 56/2001 Sb.
První registrace dle TP Slovenska 30.1.2007.
Poplatek ve výši 2.000,- Kč uhrazen.

Další ověření (externí odkazy)