RENAULT MAGNUM DXI 460.18 T 4X2 - EURO
- 2007
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 338 kW ≈ 460 k
VINVF617GKA000008580
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 3:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF617GKA000008580
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 40 dnů (1. 2. 2013 až 13. 3. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MAGNUM DXI 460.18 T 4X2 - EURO
- Typ
- RENAULT MAGNUM DXI 460.18 T 4X2 - EUR / MAGNUM T 4X2
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 10. 12. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 12. 2007
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 338 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé
Aktuálně v registru
- Vlastník: ADM LOGIN CZ s.r.o. (IČO 02943832) od 28. 3. 2022
- Provozovatel: ADM LOGIN CZ s.r.o. (IČO 02943832) od 28. 3. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 12. 2007 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 10. 12. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | KOVAR a.s. (IČO 45197164) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | MARIT-EX, s.r.o. (IČO 25533479) | Registr silničních vozidel |
| 13. 3. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | MARIT-EX, s.r.o. (IČO 25533479) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Kubáň (IČO 64115704) | Registr silničních vozidel |
| 28. 3. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | ADM LOGIN CZ s.r.o. (IČO 02943832) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Sviadnov (č. 3822) | 1 131 426 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 11. 2021 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 1 119 936 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 11. 2022 |
| 15. 11. 2021 | Měření emisí | Sviadnov (č. 580201) | 1 119 935 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2022 |
| 20. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 1 089 415 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 11. 2021 |
| 14. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 1 046 472 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 10. 2020 |
| 15. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 998 703 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 10. 2019 |
| 29. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 953 378 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 11. 2017 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 952 914 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 10. 2018 |
| 18. 10. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 952 799 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 17. 11. 2017 |
| 18. 11. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 870 052 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 11. 2016 |
| 21. 11. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 765 770 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 11. 2015 |
| 18. 11. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 634 732 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 11. 2014 |
| 13. 3. 2013 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3817) | 557 265 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 11. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 557 166 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 11. 2013 |
| 21. 11. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 502 004 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 11. 2012 |
| 23. 11. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 388 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 11. 2011 |
| 25. 11. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 254 000 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2010 |
| 5. 12. 2008 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 132 000 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový vlastník a provozovatel KOVAR a.s. (IČO 45197164)
-
Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2012 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
-
Vyřazení z provozu VSETÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2013 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Nový vlastník a provozovatel MARIT-EX, s.r.o. (IČO 25533479)
-
Nový vlastník a provozovatel MARIT-EX, s.r.o. (IČO 25533479)Konec vyřazení z provozu VSETÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2014 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2016 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníkaKonec vyřazení z provozu VSETÍN
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu VSETÍNVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 11. 2017 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-17-10-0087
-
Konec vyřazení z provozu VSETÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2018 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-17-11-0036
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-18-01-0373
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Kubáň (IČO 64115704)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2019 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-18-10-0204
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2020 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-10-0187
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2021 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-20-11-0243
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2022 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-11-0199
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Nový vlastník a provozovatel ADM LOGIN CZ s.r.o. (IČO 02943832)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-22-03-0382Konec vyřazení z provozu FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Potvrzení ke změně rozměru pneumatik
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (RENAULT MAGNUM DXI 460.18 T 4X2 - EURO 2007 v ČR v průměru 4,0, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 79,6 %
Srovnáváme s 44 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MAGNUM DXI 460.18 T 4X2 - EURO
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- KATALYZÁTOR
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MAGNUM DXI 460.18 T 4X2 - EURO
- Typ
- RENAULT MAGNUM DXI 460.18 T 4X2 - EUR / MAGNUM T 4X2
- Varianta
- 950
- Verze
- 44.0
- Typ kód
- MAGNUM T 4X2
- VIN
- VF617GKA000008580
- PČV
- 10026794
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS, SAINT-PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 10. 12. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 12. 2007
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 13-460-EC06B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 338 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2006/51E
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,57
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1350
- Za jízdy
- 78.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5710/ 2550/ 3698
- Rozvor [mm]
- 3920
- Provozní hmotnost
- 7170
- Hmotnosti provozní Do
- 9153
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6700/ 6700
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/60 R 22.5 150/147 G/ 22.5 X 9.00 ET 161
295/60 R 22.5 150/147 G [2]/ 22.5 X 9.00 ET 161
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 6407-510-02
- Číslo TP
- UM274309
- Číslo ORV
- UBA809527
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- RM zániku
- KOSTELEC NAD ORLICÍ
- Doplňkový text na TP
- 598/2016, alternativní pneu, změna zatížení náprav - dle AZ V554/22
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: DLE VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE PRO NÁKL. VOZIDLA RENAULT,VOLVO GROUP CZECH
REPUBLIC, S.R.O., ČESTLICE: *N.1-N.2: PRO PŘEDNÍ NÁPRAVU : 22.5 X 9.00; 315/60 R 22.5 152 G V KOMBINACI PRO ZADNÍ NÁPRAVU: 22.5 X 9.00; 295/60 R 22.5 147 G PŘI UVEDENÉ KOMBINACI PNEU ZLE ZMĚNIT HMOTNOSTI NÁPRAV (VIZ.POLOŽKA*N) *N: 7 100/7 100; 11 500/11 500
UDĚLENA VÝJIMKA Z § 28, ODST.(3) VYHL. Č. 243/2001 SB.: TABULKA REGISTRAČNÍ ZNAČKY MŮŽE BÝT UMÍSTĚNA VPŘEDU VLEVO
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF617GKA000008580
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.