RENAULT MAGNUM

  • 2005
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12130 cm³
  • 353 kW ≈ 480 k

VINVF617GSA000000330

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF617GSA000000330

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MAGNUM
Typ
RENAULT MAGNUM 480.19 T 4X2 / 480.19 T 4X2
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
10. 3. 2005
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2007
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12130 cm³
Výkon
353 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 1. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 204 990 km
při prohlídce 1. 6. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
5
Vlastníků v registru
GaltomCargo s.r.o.
od 23. 6. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 3. 2005 První registrace Registr silničních vozidel
1. 8. 2007 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
19. 9. 2007 Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) Registr silničních vozidel
19. 9. 2007 Nový provozovatel Zeman spedition, s.r.o. v likvidaci (IČO 63667509) Registr silničních vozidel
21. 9. 2009 Nový provozovatel TIR CENTRUM s.r.o. (IČO 25697251) Registr silničních vozidel
19. 11. 2009 Nový provozovatel Jarmila Cháňová (IČO 70022682) Registr silničních vozidel
18. 5. 2010 Nový provozovatel CARS CENTRUM Pelhřimov s.r.o. (IČO 27212858) Registr silničních vozidel
18. 5. 2010 Nový provozovatel D.L.S. CZ s.r.o. " v likvidaci " (IČO 25828142) Registr silničních vozidel
19. 5. 2010 Nový provozovatel Jarmila Cháňová (IČO 70022682) Registr silničních vozidel
12. 4. 2012 Nový provozovatel SIDOTRANS, s.r.o. "v likvidaci" (IČO 61775851) Registr silničních vozidel
14. 6. 2012 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
14. 6. 2012 Nový provozovatel Tomáš Šimek (IČO 43349625) Registr silničních vozidel
10. 1. 2013 Nový vlastník a provozovatel Josef Ďuriš (IČO 10390448) Registr silničních vozidel
10. 1. 2013 Nový vlastník Tomáš Šimek (IČO 43349625) Registr silničních vozidel
23. 6. 2025 Nový vlastník a provozovatel GaltomCargo s.r.o. (IČO 22125515) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 2019202120232025 29. 1. 2018: 1 030 997 km29. 1. 2019: 1 089 068 km29. 1. 2019: 1 089 069 km15. 2. 2021: 1 103 793 km2. 2. 2022: 111 761 km14. 2. 2022: 1 113 488 km15. 2. 2022: 1 113 823 km20. 6. 2025: 1 141 161 km20. 6. 2025: 1 141 162 km1. 6. 2026: 1 204 989 km1. 6. 2026: 1 204 990 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 6. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 1 204 990 km způsobilé 7 lehké 1. 6. 2027
1. 6. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 1 204 989 km způsobilé bez závad 1. 6. 2027
20. 6. 2025 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 1 141 162 km způsobilé 8 lehké 20. 6. 2026
20. 6. 2025 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 1 141 161 km způsobilé bez závad 20. 6. 2026
15. 2. 2022 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 1 113 823 km způsobilé 6 lehké 15. 2. 2023
14. 2. 2022 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 1 113 488 km způsobilé bez závad 14. 2. 2023
2. 2. 2022 Technická silniční kontrola Plzeň (č. 7703) 111 761 km nižší než dříve dočasně způsobilé 4 vážné
15. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 1 103 793 km způsobilé 6 lehké 15. 2. 2022
29. 1. 2019 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 1 089 069 km způsobilé 6 lehké 29. 1. 2020
29. 1. 2019 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 1 089 068 km způsobilé bez závad 29. 1. 2020
29. 1. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Plzeňský kraj (č. 3412) 1 030 997 km způsobilé 10 lehké 29. 1. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
  3. Nový provozovatel Zeman spedition, s.r.o. v likvidaci (IČO 63667509)
  4. Nový provozovatel TIR CENTRUM s.r.o. (IČO 25697251)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2010 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-09-10-1680
  6. Nový provozovatel Jarmila Cháňová (IČO 70022682)
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2010 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-10-05-0303
  8. Nový provozovatel CARS CENTRUM Pelhřimov s.r.o. (IČO 27212858)
    Nový provozovatel D.L.S. CZ s.r.o. " v likvidaci " (IČO 25828142)
  9. Nový provozovatel Jarmila Cháňová (IČO 70022682)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2010 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-10-05-0429
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2011 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-10-11-0603
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2011 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-11-11-0469
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2012 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-11-11-0543
  13. Nový provozovatel SIDOTRANS, s.r.o. "v likvidaci" (IČO 61775851)
  14. Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2012 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-12-05-0229
  15. Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2012 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-12-06-0552
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 12. 6. 2012 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  16. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Tomáš Šimek (IČO 43349625)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 23. 11. 2012 · stanice: NOVÉ VOZIDLO
  17. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2012 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-12-12-0005
    Evidenční kontrola platnost do 3. 12. 2012 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-12-12-0003
  18. Nový vlastník a provozovatel Josef Ďuriš (IČO 10390448)
    Nový vlastník Tomáš Šimek (IČO 43349625)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-13-09-0087
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-14-09-0222
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-15-10-0171
  22. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  23. Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
  24. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-16-10-0150
  26. Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-01-0260
    Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-01-0250
  29. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-02-0142
    Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
  31. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  32. Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
  33. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2022 · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-22-02-0016
  34. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-02-0109
  35. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  36. Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
  37. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  38. Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
  39. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-06-0319
  40. Nový vlastník a provozovatel GaltomCargo s.r.o. (IČO 22125515)
  41. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2027 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-06-0029
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (RENAULT MAGNUM 2005 v ČR obvykle 3,8, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,5 %

Srovnáváme s 152 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MAGNUM

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • KATALYZÁTOR
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MAGNUM
Typ
RENAULT MAGNUM 480.19 T 4X2 / 480.19 T 4X2
Varianta
1 100
Verze
V
Typ kód
480.19 T 4X2
VIN
VF617GSA000000330
PČV
10525480
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT V.I.
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
10. 3. 2005
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2007
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP.
Typ motoru
DXI 12 - EC01 - 20570934
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
353 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12130
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
49-03 / 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1350
Za jízdy
79.7

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5910/ 2550/ 3751
Rozvor [mm]
4120
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7110
Hmotnosti provozní Do
8440
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
13500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 152/148 L / 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 152/148 L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5847-012-01
Číslo ORV
UBL520404
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
ES Č. 2001/27A TŘÍDA G50-X OMEZ.RYCHL. ABS AUT. dovoz HOLANDSKO 23.9.2014 DUPL.TP ZA ZTRACENÝ
Další záznamy
*N.1: 11.75 X 22.5; 385/55 R 22.5 152 L - V KOMBINACI S 315/70 NA ZN
8.25 X 22.5; 305/70 R 22.5 152/148 L
*N.2: 8.25 X 22.5; 305/70 R 22.5 152/148 L [2]
UDĚLENA VÝJIMKA Z § 28, ODST.(3) VYHL. Č. 243/2001 SB.: TABULKA
REGISTRAČNÍ ZNAČKY MŮŽE BÝT UMÍSTĚNA VPŘEDU VLEVO.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ
BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
*N.1: 11,75X22,5; 385/65 R22,5 158 G V KOMBINACI S 315/80 R22,5 150 G NA ZN
*N.2: 22,5X9; 295/80 R22,5 152/148 G
*N.2: 22,5X9; 315/80 R22,5 156/150 G
***********************************DUPLIKÁT******************************

Další ověření (externí odkazy)